برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی رباتیک و فناوری های پیشرفته ایران، آیرکس | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی رباتیک و فناوری های پیشرفته ایران، آیرکس

  • یکشنبه 24 شهریور 1398 15:48
  • شناسه 39492
برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی رباتیک و فناوری های پیشرفته ایران، آیرکس

بنا به اعلام علیرضا غلامی مدیر اجرایی و مدیرعامل اولین نمایشگاه بین المللی رباتیک و فناوری های پیشرفته ایران، آیرکس، در تاریخ 9 لغایت 12 آبان ماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب تهران و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، شهرداری تهران، و بسیاری بخش های دولتی ، آموزشی و صنعتی برگزار می گردد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، علیرضا غلامی مدیر اجرایی و مدیرعامل اولین نمایشگاه بین المللی رباتیک و فناوری های پیشرفته ایران اظهار کرد: در جهت تحقق اهداف سال حمایت از رونق ملی طبق فرمایشات مقام معظم رهبری و افزایش میزان بهره وری، ایجاد مشاغل نو و بکارگیری نیروهای جوان متخصص داخلی و خارجی با راه اندازی مشاغل نوین در حوزه های مختلف از طریق ایجاد محصولات و فناوری های نو و تکنولوژی های نوین و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی با هدف حمایت مستقیم از شرکت های دانش بنیان دارای محصولات تجاری ، بسته حمایتی ویژه ای از سوی مجری نمایشگاه، با هدف حمایت از حضور شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد و دانشگاهی فعال در حوزه رباتیک و فناوری های نوین، تعریف و تدوین شده تا بستر مناسبی برای حضور این شرکت ها در نمایشگاه فراهم گردد.

وی خاطر نشان کرد: در این بسته حمایتی، شرکت های دانش بنیان دارای محصولات تجاری فعال در حوزه های رباتیک و سایر حوزه های فناوری های برتر و پیشرفته، صرفا با پرداخت هزینه ساخت غرفه (پیش ساخته) می توانند در این رویداد مهم شرکت و از پتانسیل بوجود آمده در حوزه تجاری، اطلاع رسانی و رقابتی بین شرکت های داخلی و خارجی و بازدید کنندگان مختلف و مورد هدف خود بهره برداری نمایند.
علیرضا غلامی افزود: امیدواریم سایر بخش های دولتی و غیر دولتی مرتبط در این حوزه نیز سهم خودشان را برای حمایت از مبحث تجاری سازی فنآوری های پیشرفته بخصوص حوزه رباتیک در کشور انجام دهند. تا شاهد بروز پیشرفت های شگرف و چشمگیر در شاخص های جهانی در حوزه رباتیک و فناوری های برتر باشیم و همچنین موجب بروز محصولات و فناوری های نوین در بخش های مختلف صنعتی، آموزشی، پزشکی و سایر بخش های فعال در این حوزه ها در سطح کشور باشیم.

لازم به ذکر است متقاضیان جهت اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت رسمی: www.iirex.ir و یا کارشناسان فروش این رویداد مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها