حضور ۱۰ شرکت دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۹ | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

حضور ۱۰ شرکت دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۹

  • چهارشنبه 17 مهر 1398 09:55
  • شناسه 39756
حضور ۱۰ شرکت دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۹

پاویون ملی ایران برای پنجمین سال متوالی با حضور ۱۰ شرکت دانش بنیان در سی و نهمین دوره نمایشگاه فناوری اطلاعات جیتکس ۲۰۱۹ برپا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، این نمایشگاه بزرگترین رویداد فناوری خاورمیانه، شمال آفریقا و جنوب آسیا است که امسال فعالیت خود را با حضور بیش از ۴۵۰۰ شرکت به نمایندگی از ۱۴۰ کشور دنیا از ۱۴ مهر ماه در مرکز تجارت جهانی دبی آغاز کرده و تا ۱۸ مهر نیز ادامه خواهد داشت.

پاویون ملی ایران با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق توسعه صادرات و تعاملات بین‌الملل، کریدور صادرات دانش‌بنیان و حمایت اتاق بازرگانی ایران، اتاق بازرگانی تهران، کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران و فدراسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران در کنار ۶۴ پاویون از دیگر کشورهای جهان برپا شده است.

علاوه بر برپایی پاویون ملی ایران، یک هیات تجاری متشکل از نمایندگان ۱۳ شرکت دانش بنیان و خصوصی به این پاویون دعوت شده‌اند تا از مهمترین رویداد ICT منطقه بازدید کنند.

فردا چهارشنبه همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجارت صنعت فاوای ایران، در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد و تاکنون کشورهای کره جنوبی، روسیه و چین برای حضور در این همایش اعلام آمادگی کرده‌اند.

محورهای جدیدی که در نمایشگاه  امسال جیتکس دبی روی آن تمرکز ویژه‌ای شده، فناوری نسل پنجم، آینده خودران‌ها، هوش مصنوعی، شهرهای هوشمند و سبک جدید زندگی است.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها