گردهمایی فناورانه شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌های حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

گردهمایی فناورانه شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌های حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی

  • دوشنبه 13 آبان 1398 17:39
  • شناسه 40101
گردهمایی فناورانه شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌های حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی

 گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌ آپ‌های حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، این گردهمایی توسط صندوق نوآوری و با همکاری وزارت علوم تحقیقات و فناوری، مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، واحد قزوین دانشگاه آزاد اسلامی، انجمن رباتیک ایران و مرکز نوآوران و همکاری‌های علمی شهید فهمیده برگزار خواهد شد.
گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها در حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی، از ۲۶ تا ۲۸ آبان ماه جاری در حوزه‌ ربات‌های صنعتی، ربات‌های بازرس، ربات‌های امدادگر، ربات‌های پزشکی و ربات‌های آموزشی و سرگرمی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.
در این گردهمایی علاوه بر معرفی خدمات و حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی، نشست‌های B۲B، پانل‌های تخصصی و نمایشگاه نیازمندی‌های فناورانه صنایع و توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان در حوزه رباتیک برپا خواهد شد. همچنین نیازمندی‌های فناورانه صنایع کشور در حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی و توانمندی‌های فناورانه شرکت های دانش بنیان در حوزه رباتیک معرفی خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت حضور در این گردهمایی می‌توانند از طریق لینک evnd.co/BPeLx برای حضور در این گردهمایی ثبت‌نام کنند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها