حمایت از شرکت های دانش بنیان رمز موفقیت اقتصاد/اجازه نمی دهند براحتی دانش بنیان تولیدی شویم تا مالیات بگیرند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

حمایت از شرکت های دانش بنیان رمز موفقیت اقتصاد/اجازه نمی دهند براحتی دانش بنیان تولیدی شویم تا مالیات بگیرند

  • شنبه 03 اسفند 1398 15:55
  • شناسه 41634
حمایت از شرکت های دانش بنیان رمز موفقیت اقتصاد/اجازه نمی دهند براحتی دانش بنیان تولیدی شویم تا مالیات بگیرند

رئیس هیات مدیره شرکت مهندسی کسری در گفت و گو با تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: اگر از شرکت های دانش بنیان حمایت کنند اقتصاد کشور از بحران خارج می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا طالبی رئیس هیات مدیره شرکت مهندسی کسری  با حضور در استدیوی شبکه ایران کالا و در گفت و گو با تحریریه اقتصاد به موضوع  توانمندی کشور در تولید و صادرات خدمات فنی مهندسی پرداخت.

رئیس هیات مدیره شرکت مهندسی کسری گفت: شرکت مهندسی کسرا، از اولین و موفق ترین شرکت های نرم افزاری کشور در حوزه ی کنترل و ثبت ترددها است که با گذشت حدود دو دهه از فعالیت خود موفق به کسب رتبه ی یک شورای عالی انفورماتیک و کسب گواهینامه های معتبر داخلی شده است. که در تهران و اصفهان فعالیت می کند.

وی ادامه داد: این شرکت توانسته است با 200 نیروی مستقیم، به تعداد بالایی از سازمان های داخلی کشور و نیز کشورهای همسایه خدمات باکیفیت و درخوری را ارایه کند.

طالبی افزود: شرکت دانش بنیان کسرا جز 5 شرکت برتر استان و 30 شرکت اول کشور با توجه به حجم مشتری و نیرو است. این شرکت طیف وسیعی از پروژه ها و تولیدات را در زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری در حوزه ی ثبت اثر انگشت، گیت و تردد، دستگاه های حضور و غیاب ارایه می کند و از به روز ترین تکنولوژی ها در حوزه فرآیند و ابزار در تولیدات و محصولات خود بهره می برد.

رئیس هیات مدیره شرکت مهندسی کسری تاکید کرد: شرکت مهندسی کسرا اکنون بیش از 800 مشتری در 20 استان کشور در حوزه های مختلف دولتی و خصوصی دارد و دارای 10 نماینده فعال در سراسر ایران است. چهار گوشه ی کشور در غرب و شرق و شمال و جنوب از محصولات کسرا استفاده می کنند.

طالبی گفت:  طبقه بندی شرکت های دانش بنیان  به سه دسته تولیدی و صنعتی و نوپا است که  اگر بالای 50 درصد فروش این شرکت ها از محصول دانش بنیان باشد مشمول شرکت های دانش بنیان تولیدی می شود اما متاسفانه کارگروه هایی که شرکت ها را ممیزی می کنند تمام تلاش خود را می کنند تا این عدد زیر 50 درصد بیاید و شرکت های دانش بنیان تولیدی نشوند زیرا کسب درآمد مالیاتی از این شرکت ها از دست می رود و جالب است که همین کارگروه ها به صراحت می گویند به ما گفتند که شرکت ها را دانش بنیان تولیدی نکنید زیرا کسب درامد مالیاتی از این شرکت ها امکان پذیر نخواهد بود در دوره قبلی ما را با عدد 48 و نیم شرکت دانش بنیان صنعتی اعلام  کردند در حالی که براحتی شرکت ما می توانست دانش بنیان تولید شود.

 

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های رئیس هیات مدیره شرکت مهندسی کسری را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها