خدمات درمانی شرکت «همانندساز افت کیش» به یک میلیون و 200 هزار ایرانی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

خدمات درمانی شرکت «همانندساز افت کیش» به یک میلیون و 200 هزار ایرانی

  • پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 13:31
  • شناسه 43233
خدمات درمانی شرکت «همانندساز افت کیش» به یک میلیون و 200 هزار ایرانی

مدیر تولید شرکت همانندساز بافت کیش در گفتگو با شبکه ایران کالا قابلیت های این شرکت دانش بنیان در حوزه سلامت را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  سعید بیان الحق در ارتباط تصویری با برنامه تحریریه اقتصاد به معرفی شرکت دانش بنیان همانندساز بافت کیش پرداخت و گفت: همانندساز بافت کیش شرکت دانش بنیان هست که بیش از یک دهه در حوزه سلامت سابقه فعالیت دارد.

وی ادامه داد: این شرکت در چهار گروه تولید محصول فعالیت دارد؛ یک گروه محصولات بافت سخت است مانند انواع بافت‌های استخوانی که فرد دهنده بر اساس تمام بیماری‌های عفونی مهم با بهترین تست‌های ممکن مانند تست‌ها یپرئوتئینی و تست‌های مولوکولی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا مطمن شویم هیچ عامل بیماری زایی مانند انواع هپاتیت‌ها، HIV و... ندارد. و به هیچ عنوان به سبب محصولات این شرکت بیماری منتقل نمی‌شود.

بیان الحق افزود: گروهی دیگر از محصولات شرکت؛ محصولات قلبی و عروقی است. گروه سوم محصولات تاندون‌ها و لیگامنت ها هستند. اما گروه چهارم محصولات این شرکت شامل بافت نرم و عموما محصولات پوستی می‌شود
 
مدیر تولید شرکت همانندساز بافت کیش خاظر نشان کرد: تا کنون نزدیک به یک میلیون و 200 هزار نفر از هموطنان ار محصولات ما استفاده کرده اند.
وی درباره دلیل استقرار شرکت در جزیزه کیش گفت: قسمت های تولیدی در جزیره کیش واقع شده چرا که کیش هوای سالم تری نسبت به مناطق دیگری داشته و فضای آرامی دارد.
بیان الحق اظهار داشت: این شرکت دانش بنیان برای برای 130 نفر به صورت مستقیم و برای 1000 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی کرده است. تمامی افراد آموزش های بسیار سختی دیده اند و به اعتقاد کارشناسان بیوتکنولوژی، دانش و مهارت کارکنان این شرکت با شرکت های دنیا قابل رقابت است.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های مدیر تولید شرکت همانندساز بافت کیش را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها