معرفی پلتفرم فروشگاهی زرین شاپ؛ رونق کسب و کار اینترنتی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی پلتفرم فروشگاهی زرین شاپ؛ رونق کسب و کار اینترنتی

  • سه شنبه 09 دی 1399 09:36
  • شناسه 48763
معرفی پلتفرم فروشگاهی زرین شاپ؛ رونق کسب و کار اینترنتی

مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک زرین مهر در گفتگو با شبکه ایران کالا به معرفی پلتفرم فروشگاهی زرین شاپ پرداخت.

مفاخریان مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک زرین مهر در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: در حوزه مشاغل خانگی و صنایع دستی، این سردرگمی وجود دارد که تولید کننده ها نمی دانند برای فروش محصولات خود به کجا مراجعه کنند. ایده زرین شاپ از جایی شروع شد که این مشکل تولید کنندگان خانگی شنایی شد. در واقع نیاز عمده مشاغل خانگی بحث بازار فروش محصولات است.

وی افزود: همچنین تولیدکنندگان خانگی می توانند نیاز بازار را بسنجند و بدانند که چه محصولی را باید تولید کنند تا بازار فروش داشته باشد. به عنوان مثال بداند کیفی که میخواد تولید کند چه جنسی داشته یا چه نوعی باشد تا تقاضا داشته باشد.

مفاخریان ادامه داد: زرین شاپ به سرعت توانست رشد خوبی داشته باشد و در 4 ماه حدود هزار تولید کننده با ما شروع به همکاری کردند. 9 رسته شغلی تحت پوشش ما است؛ از محصولات غذایی گرفته تا صنایع دستی، فرهنگی-هنری یا حتی کسب و کارهای خدماتی تحت وب.

وی در پایان گفت: وجه تمایز ما با فروشگاه های اینترنتی دیگر این است که ما در حوزه تامین بیمه تامین اجتماعی مشاغل خانگی وارد شدیم و همچنین در بحث کسب مجوز مشاغل خانگی نیز کمک می‌کنیم. بینندگان برای ثبت کسب و کار و دریافت مشاوره از ما می توانند به سایت zariinshop.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها