معرفی شرکت کیان برنا؛ تولیدکننده کفپوش، موزائیک و آجرنما | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت کیان برنا؛ تولیدکننده کفپوش، موزائیک و آجرنما

 • پنجشنبه 25 دی 1399 11:54
 • شناسه 49292
معرفی شرکت کیان برنا؛ تولیدکننده کفپوش، موزائیک و آجرنما

امیرحسین طهمورث مدیرعامل شرکت کیان برنا در گفتگو با شبکه ایران کالا در مورد تولید بتن های پیش ساخته ماند کفپوش‌ها، نرده‌های بتنی و محصولات مرتبط که در شرکت خود ارائه میکنند توضیحاتی ارائه داد.

طهمورث در گفتگو با ایران کالا گفت: ما تولید کننده بتن های پیش ساختته هستیم که مهمترین آن کفپوش ها، جداول بتنی و همچنین قطعات مربوط به نما هستیم که در بحث نمای محصولات در پروژه های عمرانی نقش مهمی ایفا میکنیم چون هرچقدر کار عمرانی یک ساختمان خوب انجام شده باشد نما و زیبایی از اهمیت بسیاری برخوردار است و ما در محوطه سازی کف و نمای یک ساختمان نمای ویلاها و پارکینگ ها نقش داریم.

وی ادامه داد: ما دو اصل مهم را دنبال می کنیم زیباسازی همراه با کیفیت و دوام محصولات. تکنولوژی ما در صنعت عمران در ایران مربوط به سال 2012-2013 است ولی ما از نظر علمی سعی میکنیم با علم روز دنیا همسو باشیم و از پروژه های علمی بسیار استقبال میکنیم.

مدیرعامل شرکت برنا با بیان اینکه ما میخواهیم این صنعت را توسعه بدهیم گفت: ما میخواهیم  تحول ایجاد کنیم و از تکرار دور شویم و با نیروهای جوان خود، علم روز و داشتن متخصصان دانش بنیاد توانسته ایم به شرایط بهتری برسیم.

وی در پایان گفت: ما 20 نماینده فعال در سراسر کشور داریم و از همکاری های جدید و نمایندگی های بیشتر استقبال میکنیم و دوستان میتوانند با شماره 02154007 برای همکاری بیشتر تماس بگیرند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • صنایع غذایی هپتینا

  دشت اول

  صنایع غذایی هپتینا (10)

  خانم شیما سادات ترابی ساکن رفسنجان از نوجوانی به کارآفرینی و امور خیریه علاقمند بود . او کارگاه تولید کیک و کلمپه را در کشکوییه رفسنجان دایر کرده و حدود 15 نفر از ناشنوایان را به کار گرفته است .

 • تولید نگین گوهر درخشان

  دشت اول

  تولید نگین گوهر درخشان (11)

  خانم مریم علیپور اولین نفری بود که تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی را از سال 1389 در شهرستان شهربابک شروع کرد . او صاحب شرکت تعاونی گوهر درخشان است و مربی چیره دستی نیز در این زمینه به شمار می آید . آدرس : کرمان ، رفسنجان ، خیابان شهدا ، شهدای 3 تلفن : 09137063798

 • تحریریه تولید

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه تولید (1185)

  تولید تلویزیون با 44 درصد افزایش، ساخت گیربکس 6 سرعته برای نخستین بار در کشور، کاهش شمار فرش بافان در اصفهان وجدیدترین اخبار تولید و اقتصادی تحریریه تولید ساعت 12 یکشنبه 10 اسفند

 • تحریریه تولید

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه تولید (1184)

  ارتباط تصویری با آقای لطیفی سخنگوی گمرک، گزارش رمزارزها یا کریپتوکارنسی، ساخت گیربکس 6 سرعته تحریریه تولید ساعت 10 یکشنبه 10 اسفند

 • صنایع مسی دینا تولید کننده انواع ظروف مسی دست ساز

  دشت اول

  صنایع مسی دینا تولید کننده انواع ظروف مسی دست ساز (1)

  هادی اشرف برای فروش و عرضه تولیدات خود نام و نشان تجاری مس دینا را برگزید و هم اکنون عنوان دار تولید کننده ظروف دست ساز مسی است .

آخرین خبرها