ایران بلوک تولید کنده انواع بلوک های سیمانی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

ایران بلوک تولید کنده انواع بلوک های سیمانی

 • پنجشنبه 25 دی 1399 15:14
 • شناسه 49307
ایران بلوک تولید کنده انواع بلوک های سیمانی

محمد قاسم دادفر مدیرعامل شرکت ایران بلوک در گفتگو با شبکه ایران کالا از تولید بلوک فوم دار در شرکت خود خبر داد که از هدر رفت انرژی در ساختمان جلوگیری میکند و در این باره توضیحاتی ارائه داد.

دادفر مدیرعامل شرکت ایران بلوک در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: ما به طور کلی دو نوع بلوک داریم یک سری بلوک های بارور و یک سری بلوک های غیربارور که ما الان بلوک غیرقابل بارور تولید میکنیم که این بلوک ها در ساختمان ها به عنوان بین دیوار خارجی و داخلی استفاده می شود و فقط وزن خود را تحمل می کند و باید دارای یکسری شرایط مثل عایق حرارت و صوت باشد. ویژگی خاصی که برای آنها تعریف شده است که خوشبختانه ما استاندارد آن را در تولید خود رعایت میکنیم و محصولی با کیفیت ارائه میدهیم. شرکت ما کلا 18 نوع محصول تولید میکند که در سه گروه دیواری سقفی و تیغه ای تقسیم شده و همه محصولات تولیدی ما دارای نشان استاندار هستند و از سال 1354 تا به حال ما مشغول فعالیت هستیم و حوشخال هستیم از اینکه توانسته ایم رضایت مشتری را تاکنون جلب کنیم.

وی در ادامه از نوآوری جدیدی که در تولیدات  خود استفاده میکنند خبر داد و گفت: تا به حال بلوک های سبک استفاده می شدند که مواد تشکیل دهنده آن یک نوع پوکه معدنی و یا صنعتی  و سیمان است که فقط در یک کارخانه در ایران تولید می شود. ما یک بلوکی طراحی کردیم به اسم بلوک فوم دار که بین آن حدود 8 سانت فوم قرار داده ایم و در جداره های آن سه سانت ملات گذاشته ایم که همین امر باعث شده است تا حدود 50 درصد صدا را در ساختمان کم کند و کمک کند به ساختمان های کنار اتوبان برای اینکه سر و صدای کمتری به داخل ساختمان بیاید و حتی نسبت به همسایه همجوار و از نظر حرارتی و صوتی عایق بسیار عالی است و توانسته مبحث 19 مقرارات ملی ساختمان که مربوط به انرژی است را دریافت کنیم و از هدر رفت انرژی چه در محیط گرم و چه در محیط سرد جلوگیری کند و به همین دلیل با استقبال خوبی از سوی ساختمان سازها و مردم قرار گرفته است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • صنایع غذایی هپتینا

  دشت اول

  صنایع غذایی هپتینا (10)

  خانم شیما سادات ترابی ساکن رفسنجان از نوجوانی به کارآفرینی و امور خیریه علاقمند بود . او کارگاه تولید کیک و کلمپه را در کشکوییه رفسنجان دایر کرده و حدود 15 نفر از ناشنوایان را به کار گرفته است .

 • تولید نگین گوهر درخشان

  دشت اول

  تولید نگین گوهر درخشان (11)

  خانم مریم علیپور اولین نفری بود که تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی را از سال 1389 در شهرستان شهربابک شروع کرد . او صاحب شرکت تعاونی گوهر درخشان است و مربی چیره دستی نیز در این زمینه به شمار می آید . آدرس : کرمان ، رفسنجان ، خیابان شهدا ، شهدای 3 تلفن : 09137063798

 • تحریریه تولید

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه تولید (1185)

  تولید تلویزیون با 44 درصد افزایش، ساخت گیربکس 6 سرعته برای نخستین بار در کشور، کاهش شمار فرش بافان در اصفهان وجدیدترین اخبار تولید و اقتصادی تحریریه تولید ساعت 12 یکشنبه 10 اسفند

 • تحریریه تولید

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه تولید (1184)

  ارتباط تصویری با آقای لطیفی سخنگوی گمرک، گزارش رمزارزها یا کریپتوکارنسی، ساخت گیربکس 6 سرعته تحریریه تولید ساعت 10 یکشنبه 10 اسفند

 • صنایع مسی دینا تولید کننده انواع ظروف مسی دست ساز

  دشت اول

  صنایع مسی دینا تولید کننده انواع ظروف مسی دست ساز (1)

  هادی اشرف برای فروش و عرضه تولیدات خود نام و نشان تجاری مس دینا را برگزید و هم اکنون عنوان دار تولید کننده ظروف دست ساز مسی است .

آخرین خبرها