شرکت گسترش پوشش وحید تولید کننده البسه بیمارستانی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

شرکت گسترش پوشش وحید تولید کننده البسه بیمارستانی

 • شنبه 04 بهمن 1399 16:44
 • شناسه 49608
شرکت گسترش پوشش وحید تولید کننده البسه بیمارستانی

وحید عاشرلو مدیرعامل گستران پوشش وحید در گفتگو با شبکه ایران کالا در رابطه با فعالیت این شرکت و تولید لباس های بیمارستانی توضیحاتی ارائه کرد.

وحید عاشرلو مدیرعامل گستران پوشش وحید در گفتگو با شبکه ایران کالا در رابطه با فعالیت شرکت و تولید لباس های بیمارستانی گفت: شرکت ما از سال 92 به صورت حرفه ای و با دستگاه های کاملا صنعتی و حرفه ای در بخش تولید لباس های بیمارستان ها مراکز درمانی و بهداشتی به ارائه خدمات می پردازد.

عاشرلو گفت: 30 محصول شرکت ما مانند کاور کفش ، کاور تخت، روبالتشتی،  گان،  روپوش پرستاری و ... کاملا استریل و بدون دخالت دست تولید می شوند و در بحث کیفیت قابل رقابت با شرکت های چینی هستند و کیفیت بهتری هم دارند. ما از اوایل امسال بخاطر شیوع کرونا بخش تولید ماسک را هم فعال کرده ایم و با 14 نفر نیروی ثابت و 50 نفر نیروی غیر مستقیم مشغول به کار هستیم و محصولات خود را در سطح کشور توزیع میکنیم .

وی درپایان گفت: هرتماس سفارش محصول که از بینندگان شبکه ایران کالا باشد شامل ده درصد تخفیف کالا میشود. و راه های ارتباطی ما  www.gpvahid.ir ,  09124162933  است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • تعمیر و بازسازی رینگ موتور سیکلت 52

  تعمیر کار

  تعمیر و بازسازی رینگ موتور سیکلت 52 (52)

  این برنامه قصد دارد تا با آموزش نحوه تعمیرات وسایل کهنه و از کار افتاده و بازگرداندن آنها به چرخه استفاده دوباره، علاوه بر کاهش هزینه خرید وسایل نو و مصرف گرایی، فرهنگ صرفه جویی در خانواده های ایرانی را نهادینه سازد.

 • جعبه ابزار

  خودت بساز

  جعبه ابزار (30)

  این برنامه قصد دارد تا با آموزش و ساده سازی انجام پروژه هایی تولیدی کوچک، خانواده ها را از صرف هزینه های گزاف در خرید کالا ها و ملزومات زندگی بی نیاز ساخته و ایشان را به ساخت همان وسایل با کمترین امکانات و به دست خود، ترغیب نماید.

 • پنجم اسفند ماه 99

  ویژه برنامه بورس

  پنجم اسفند ماه 99 (49)

  با وجود اینکه حدود 10 الی 12 دلار در هر اونس افزایش داشته امروز اما میبینیم طلا تقریبا همان روند دیروز خودش را ادامه داده اون هم دلیلش این هست که بازار ارز تقریبا به یک آرامشی رسیده است

 • چهارم اسفند ماه 99

  ویژه برنامه بورس

  چهارم اسفند ماه 99 (48)

  لمروز خبرهای خوشی را از بازار ارز میتونیم بشنویم چون تقریبا چند دقیقه پیش بازار متشکل ارز ایران نرخ دلار را 24253 تومان اعلام کرده بود که این دوباره کاهش پیدا کرد

 • سوم اسفند ماه 99

  ویژه برنامه بورس

  سوم اسفند ماه 99 (47)

  خوشبختانه در این یکی دوروزه نسبت به هفته گذشته اولا نوسانات نوسانت کاهشی است و یک آرامشی به قیمت برمیگردد

آخرین خبرها