به دنبال توسعه دانش بنیان‌ها است | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

به دنبال توسعه دانش بنیان‌ها است

 • سه شنبه 07 بهمن 1399 16:04
 • شناسه 49716
به دنبال توسعه دانش بنیان‌ها است

وزیر راه و شهرسازی گفت: نگاه لجستیکی به توسعه را به رویکرد توسعه دانش بنیان بدل کردیم تا مطالبه توسعه و پیشرفت از طریق پژوهش و دانش ایجاد شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با معاونت پژوهشی وزارت علوم که با حضور منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد افزود: در شرکت راه آهن با ایجاد دغدغه در فکر و رفتار سازمانی و فردی توانستیم برای تحقیقات نتیجه‌گرا قدم برداریم.

وی اضافه کرد: مرکز جهادی پیشرفت راه‌آهن که امسال افتتاح شد مرکزی مهم برای رشد و توسعه فناوری و ارتباط آن با اجرا محسوب می‌شود و کانون تلاقی نخبگی و خبرگی است.

وزیر راه و شهرسازی گفت: این موجب می‌شود جریان پیشرفت و توسعه و تعالی راه‌آهن به خوبی هدایت شود.

وی به تفاهمنامه امروز اشاره کرد و افزود: این تفاهمنامه کمک می‌کند تا ظرفیت دانشگاهی در شکوفایی منابع انسانی و رشد صنعت و خلق توسعه، گام بردارد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • صنایع غذایی هپتینا

  دشت اول

  صنایع غذایی هپتینا (10)

  خانم شیما سادات ترابی ساکن رفسنجان از نوجوانی به کارآفرینی و امور خیریه علاقمند بود . او کارگاه تولید کیک و کلمپه را در کشکوییه رفسنجان دایر کرده و حدود 15 نفر از ناشنوایان را به کار گرفته است .

 • تولید نگین گوهر درخشان

  دشت اول

  تولید نگین گوهر درخشان (11)

  خانم مریم علیپور اولین نفری بود که تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی را از سال 1389 در شهرستان شهربابک شروع کرد . او صاحب شرکت تعاونی گوهر درخشان است و مربی چیره دستی نیز در این زمینه به شمار می آید . آدرس : کرمان ، رفسنجان ، خیابان شهدا ، شهدای 3 تلفن : 09137063798

 • تحریریه تولید

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه تولید (1185)

  تولید تلویزیون با 44 درصد افزایش، ساخت گیربکس 6 سرعته برای نخستین بار در کشور، کاهش شمار فرش بافان در اصفهان وجدیدترین اخبار تولید و اقتصادی تحریریه تولید ساعت 12 یکشنبه 10 اسفند

 • تحریریه تولید

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه تولید (1184)

  ارتباط تصویری با آقای لطیفی سخنگوی گمرک، گزارش رمزارزها یا کریپتوکارنسی، ساخت گیربکس 6 سرعته تحریریه تولید ساعت 10 یکشنبه 10 اسفند

 • صنایع مسی دینا تولید کننده انواع ظروف مسی دست ساز

  دشت اول

  صنایع مسی دینا تولید کننده انواع ظروف مسی دست ساز (1)

  هادی اشرف برای فروش و عرضه تولیدات خود نام و نشان تجاری مس دینا را برگزید و هم اکنون عنوان دار تولید کننده ظروف دست ساز مسی است .

آخرین خبرها