دانش‌بنیان‌ها سیستم اتوماسیون اداری تولید کردند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

دانش‌بنیان‌ها سیستم اتوماسیون اداری تولید کردند

  • سه شنبه 14 بهمن 1399 09:32
  • شناسه 59917
دانش‌بنیان‌ها سیستم اتوماسیون اداری تولید کردند

با تلاشی فناورانه سیستم اتوماسیون اداری به تولید رسید. این سیستم به یاری کاهش بوروکراسی و بهبود فرآیند کارهای اداری آمده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ، شرکت گام الکترونیک مجموعه‌ای دانش‌بنیان است که در حوزه تولید و پشتیبانی انواع نرم‎افزارها، آموزش و پژوهش فعالیت می‌کند. این شرکت با طراحی و تولید سیستم اتوماسیون اداری در تلاش است تا روند کارهای اداری را سرعت دهد.

محصول دانش‌بنیان این شرکت، «سیستم اتوماسیون اداری و فرآیندهای مبتنی بر وب الماس‌گام» است که با بکارگیری ابزار مناسب و فراگیر و بهره‌گیری از فناوری‌های روز در سازمان‌های بزرگ و شرکت‎های پیشرو، کاربرد دارد.

به گفته امیرحسین سعیدی نائینی، الماس‌گام با گذشت بیش از یک دهه از تولید نخستین نسخه خود، مدیران پیشرو و تحول‌گرا را در ایجاد تغییر بنیادین در فرآیند رو به رشد بهبود روش‌های کاری، کاهش بوروکراسی و پاسخگویی سریع و شفاف به ارباب رجوع و شهروندان یاری کرده است.

وی افزود: نگهداری اسناد در سازمان‌هایی که به روش سنتی اداره می‌شوند به گونه‌ای است که نگرانی‌هایی ایجاد می‌کند و باعث از بین رفتن اسناد اداری می‌شود. استفاده از یک سیستم مدیریت آرشیو الکترونیکی کارآمد پاسخ مناسبی به این پرسش‌ها است و این نگرانی‌ها را برطرف می‌کند. سیستم مدیریت آرشیو الکترونیک اسناد و مدارک از اسناد یک سازمان با اسکن آنها یک نسخه الکترونیک تهیه می‌کند و مزایای مختلفی برای استفاده کنندگان دارد.

این فعال دانش‌بنیان ادامه داد: آزاد شدن فضاهای اشغال شده توسط اسناد، پیشگیری از گم شدن اسناد، کاهش خطا در بایگانی اسناد، امکان دسترسی به اسناد در هر زمان و مکان، شفاف سازی، صرفه‌جویی درکاغذ (حفاظت از محیط زیست) و بهبود روش‌های کاری از جمله مزایای این کار است.

سعیدی ادامه داد: محصول دانش‌بنیان دیگر شرکت، سیستم قرآن‌نگار است که به حفظ و پاسداری از رسم‌الخط و خوشنویسی قرآن و نگارش فارسی کمک می‌کند. با کمک این سیستم امکان کتابت و چاپ مکانیزه قرآن، با خط استادان خوشنویسی و با خطوط متنوع نسخ، ثلث و نستعلیق فراهم می‌شود.

این فعال فناور همچنین بیان کرد: پیداکردن مناسب‌ترین رسانه‌های رایانه‌ای برای نشر قرآن کریم یکی از اقدامات شرکت گام الکترونیک است. به طوری که در این نوع نشر، حدود قرائت و کتابت کاملا رعایت و همچنین صحت مبنای ایجاد متون قرآنی تضمین شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها