هوداک صنعت آسیا، پیشرو در توسعه اینترنت اشیا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

هوداک صنعت آسیا، پیشرو در توسعه اینترنت اشیا

  • شنبه 02 اسفند 1399 15:52
  • شناسه 60632
هوداک صنعت آسیا، پیشرو در توسعه اینترنت اشیا

مدیرعامل شرکت هوداک صنعت آسیا در گفتگو با شبکه ایران کالا درخصوص تولیدات این شرکت توضیحاتی ارائه کرد.

محمد آقابابایی، مدیرعامل شرکت هوداک صنعت آسیا در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: مجموعه ما در حوزه اینترنت اشیا فعالیت دارد و ما حدود 5 سال است که وارد این حوزه شده ایم که  محصول اصلی ما پلتفرم نیومتیک است که با کمک آن میشود برنامه های مختلفی را ساخت و در زمینه های متعددی کار کرد که به طور مثال ما در حوزه پزشکی و صنعتی محصولاتی را ارائه کرده ایم.

مدیرعامل شرکت هوداک صنعت آسیا در توضیح محصولات شرکت اظهار داشت: درواقع اینترنت اشیا مجموعه ای از سنسورها هستند که با کمک آن می شود محیط را سنجش کرد و اطلاعات را به آن ارسال کرد که در حوزه های مختلف می توان آن را پیاده کرد به طور مثال حوزه صنعت و حمل و نقل هوشمند را درنظر بگیرید می شود یک وسیله نقلیه را مجهز به سنسوری ها کرد و اطلاعات ارسال شده روی سرور پایش بر اساس الگوریتم های هوش مصنوعی می شود و در اختیار مشتری قرار میگیرد.

وی ادامه داد: محصول اصلی ما که نوآوری ما بوده و ثبت اختراع داخلی و بین المللی دارد یک پلتفرم برنامه نویسی است که بدون نیاز به کدنویسی می شود محصولات نرم افزاری تولید کرد که درواقع نیاز به کدنویسی که خیلی هزینه بر و طولانی برای کاربرهای توسعه دهنده است را حذف میکند و کمک می کند شرکت ها راحت تر محصول خودشان را بسازند.

یک از محصولات دیگر ما پلمپ دیجیتال سکه است که با نزدیک کردن گوشی به آن می شود متوجه شد که سکه اصل است یا تقلبی که امکان تقلب را کاملا از بین خواهد برد که این محصول نیز ثبت اختراع شده است.

آقابابایی گفت: ما در این حوزه معضلی که داریم ناآَشنایی عموم مردم با این دانش است و نیاز به معرفی بیشتر دارد که مردم بدانند این سیستم ها در درازمدت باعث افزایش کارایی و کم شدن هزینه ها در بیشتر امور میشود و در حال حاضر ما بیشتر با شرکت های بزرگ کار میکنیم که نیازمند هوشمندی سازی هستند. نشانی سایت این شرکت Hosa.ir است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها