​​​​​​​مسوولین  ایران کالا را به نفع صنعت و اقتصاد کشور می دانند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

​​​​​​​مسوولین  ایران کالا را به نفع صنعت و اقتصاد کشور می دانند

  • شنبه 12 اسفند 1396 17:05
  • شناسه 15505
​​​​​​​مسوولین  ایران کالا را به نفع صنعت و اقتصاد کشور می دانند

در آستانه افتتاح رسمی شبکه ایران کالا برخی مسوولین ، نظرات و پیشنهادات خودشان را ارائه کردند.

به گزارش خبرنگار سایت شبکه ایران کالا ، وزیر صنعت، معدن و تجارت در  آستانه افتتاح رسمی شبکه خبر ، حمایت از صنایع داخلی و اشتغال را از ضرورت های رسانه ملی به ویژه شبکه تخصصی اقتصادی  ایران یعنی شبکه ایران کالا دانست .

 

شبکه ایران کالا در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار ضروری و موثر است

شریعتمداری تبلیغ مصرف کالای ایرانی در داخل و خارج کشور را از ضرورت های توسعه صادرات دانست و تاکید کرد :  شبکه ایران کالا میتواند با  جذب مخاطبان داخلی و خارجی در توسعه صادرات کالایی ایرانی موثر باشد .  محمد شریعتمداری افزود :  شبکه ایران کالا با حمایت جامع از تولید میتواند  با جذب گردشگر خارجی و برند سازی و نیز پرداختن عمیق به موضوع اشتغال  راهگشای توسعه اقتصادی باشد .

 

تاج گردون رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت نقش تبلیغات بر توزیع کالای داخلی اظهار داشت: شبکه ایران کالا هرچه قدر تبلیغات رو گسترش بدهد به نفع صنعت و اقتصاد کشور است.

Image result for ‫تاجگردون‬‎

فاضلی رییس اتاق اصناف ایران در گقتگو با  خبرنگارسایت شبکه ایران کالا گفت :وجود این شبکه فوق العاده می تواند تاثیر گذار باشد بخصوص در بحث تولید و رساندن صدای تولید به مسیولین و همه مقامات کشوری است . وی شبکه ایران کالا را بلند گویی برای صدای مردم و تولید کنندگان عرصه اقتصاد دانست.

Image result for ‫فاضلی‬‎

فیض الهی قایم مقام مرکز ملی فرش ایران در راستای فعالیت شبکه ایران کالا گفت : به نظرم در شرایط اقتصاد مقاومتی خلایی احساس می شد که در راستای معرفی محصولات اقتصادی مخصوصا برندها و مزیت های نسبی کشورمون لازم بود که یک چنین شبکه ای ایجاد شود .او گفت: خوشحالم که شبکه ای ایجاد شده که در راستای معرفی کالا ها و محصولاتی که دارای جایگاه مهم هستند قدم بر می دارد .

Image result for ‫فیض الهی قائم مقام مرکز ملی فرش ایران‬‎

حسن بور رییس فراکسیون اصناف مجلس گفت : با توجه به اینکه شبکه اختصاصی تولید ملی شبکه ایران کالاست . الحمد الله توانستته است جایگاه خوبی را در بین نمایندگان خانه ملت و در بین مخاطبین که جز تولید کنندگان هستند بیدا کند .

Image result for ‫حسن پور رئیس فراکسیون اصناف مجلس‬‎

محمد حسین مقیمی استاندار تهران : با تاکید بر اهمیت تبلیغات در رسانه برای تولیدکنندگان بیان کرد اخیرا صدا و سیما شبکه ای به نام ایران کالا را راه اندازی کرده است که برای معرفی بازار داخلی و مصرفی تولید کنندکان و صادر کنندگان مفید است.

Image result for ‫محمد حسین مقیمی استاندار تهران‬‎

عبد اللهی رییس اتاق تعاون ایران : در حال حاضر در شرایط فعلی اقتصاد کشورمان قطعا نیازمند این هستیم که تمام احاد جامعه با مصرف کالاهای ایرانی از تولید کنندگان ایرانی حمایت کنند تا ذبتوانند به تفویت اقتصاد کشور کمک کنند. وی افزود : شبکه ایران کالا نقش بسیار موثری در معرفی تولیدات و کالاهای ایرانی به مردم دارد و مردم از این طریق با توانمندیهای تولیدی، کیفیت و کمیت کالاها اشنا شوند و این شبکه در تنظیم بازار و اشاعه مصرف کالاهای داخلی حایز اهمیت است.

Image result for ‫عبد اللهی رییس اتاق تعاون ایران‬‎

مسعودخوانساری رییس اتاق بازرگانی تهران در خصوص  راه اندازی شبکه ایران کالا اظهار داشت : اگر شبکه ایران کالا ، شبکه چالشی باشد که بتواند مشکلات  را بیان کند و همچنین  راهکارها را از مسیولان جویا شود قطعا میتواند موثر و مورد قبول تولید کنندگان ،صادر کنندگان و مسیولین قرار گیرد.

 

Image result for ‫مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران‬‎

انتهای پیام /.   

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «رویدادها»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها