جامع‌ترین برنامه کسب و کاری تلویزیون در شبکه ایران‌کالا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

جامع‌ترین برنامه کسب و کاری تلویزیون در شبکه ایران‌کالا

  • دوشنبه 26 شهریور 1397 22:04
  • شناسه 33091
جامع‌ترین برنامه کسب و کاری تلویزیون در شبکه ایران‌کالا

در طراحی برنامه «وقت کار» تلاش شده تا در قالب یک برنامه جامع، با درنظر گرفتن تمامی دیدگاه‌ها و نظرات کارجویان و علاقه‌مندان کار و کارآفرینی، به بخش عمده‌ای از نیازهای شغلی آنان پاسخ داده شود.

تا به امروز برنامه‌های متعددی در زمینه کسب و کار از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده اما هیچگاه برنامه‌ای جامع به طور جامع و منظم در ساعت‌های طلایی پخشِ شبانه به روی آنتن نرفته بود.

با توجه به این خلاء، شبکه ایران‌کالا برآن شد در راستای اهداف و ماموریت‌های محوله، برنامه‌ای جامع در زمینه کسب و کار طراحی و تولید نماید تا از این طریق به بخش عمده‌ای از نیازهای شغلی مخاطبان پاسخ داده شود.

برنامه «وقت کار» حاصل همکاری شبکه ایران‌کالا با سازندگان برنامه پایش است و در طراحی آن تلاش شده تا تمامی دیدگاه‌ها و نظرات کارجویان و علاقه‌مندان کار و کارآفرینی در نظر گرفته شود.

وقت کار به تهیه‌کنندگی محمد داوود صالحی روزهای زوج ساعت ۲۲ به صورت زنده از شبکه ایران‌کالا پخش می‌شود.

به گفته‌ی سید ایمان سیاح، مجری طرح این برنامه، وقت کار در هر یک از روزهای زوجِ هفته ساختاری متفاوت دارد. شنبه‌ها به کاریابی، استخدام و ارتقاء شغلی اختصاص یافته و در آن بخش‌هایی نظیر خودشناسی شغلی، کشف استعداد و علاقه، انتخاب شغل و مسیر کارآموزی تا کارآفرینی به نمایش درمی‌آید. دوشنبه‌ها مختصِ مشاورهِ کسب و کاری مستقیمِ بینندگان با کارشناسان است و در روزهای چهارشنبه‌ نیز تجارب کارآفرینان در زمینه مشاغل مختلف بیان می‌شود. در هر سه روز، آیتم‌های متعددی با حضور کارشناسان و کارآفرینان مختلف به نمایش در می‌آید.

بینندگان برنامه می‌توانند برای ارسال سوال، مشاهده برنامه‌های قبل و اطلاع‌ از موضوعات برنامه‌های آینده به سایت www.vaghtekar.tv مراجعه کنند.

 

وقت کار، روزهای زوج، ساعت ۲۲، شبکه ایران‌کالا

مطالب بیشتر از «اخبار برنامه ها»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها