بازدید معاون منابع مالی و سرمایه انسانی صداوسیما از ایران کالا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بازدید معاون منابع مالی و سرمایه انسانی صداوسیما از ایران کالا

 • سه شنبه 30 خرداد 1396 15:04
 • شناسه 642
بازدید معاون منابع مالی و سرمایه انسانی صداوسیما از ایران کالا

آقای مهندس شهریاری معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما از شبکه ایران کالا بازدید کردند.

در این دیدار ابتدا آقای دکتر زابلی‎زاده مدیریت شبکه ایران کالا ضمن عرض خیر مقدم به ایشان، گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه‎های درحال انجام ارائه نمودند. سپس آقای شهریاری ضمن بازدید از سرور روم و آشنایی با زیرساخت فنی شبکه، در گروه هنری حضور یافته و درجریان تولیدات گرافیکی از جمله نحوه طراحی لوگو، رنگ‎های سازمانی شبکه، پروژه های اجرا شده و... قرار گرفتند.

ایشان در ادامه با حضور در استودیوی مجازی با ظرفیت ها، امکانات و شیوه ساخت برنامه در این استودیو آشنا شده و طی بازدیدی که از واحدهای مختلف شبکه به عمل آوردند در جریان نحوه تولید برنامه‏های مستند، ترکیبی، پویانمایی، تامینی، گزارش آگهی و خبر آگهی قرار گرفته از نزدیک کاستی‎ها و نیازهای تجهیزاتی این واحدها را مورد بررسی قرار دادند. در پایان این دیدار گزارشی از تبلیغات صورت گرفته در زمینه معرفی و شناساندن شبکه ایران کالا به مخاطبان وعملکرد سایت اینترنتی از سوی مدیران هماهنگی و ارتباطات و فنی و انفورماتیک به ایشان ارائه شد. آقای مهندس شهریاری نیز در سخنانی ضمن تقدیر از زحمات آقای دکتر زابلی‎زاده، با اشاره به اهداف و ماموریت‎های محوله به شبکه ایران کالا و رسالت خطیر این شبکه به عنوان پرچم دار حمایت از تولید ملی، از تلاش‎های همکاران و مدیران تشکر کرده و برای آنان آرزوی توفیق نمودند.

مطالب بیشتر از «رویدادها»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • تولید داروهای دانش بنیان

  بارکد

  تولید داروهای دانش بنیان (518)

  مهمانان حضوری : آقایان خانم مریم مهاجری مدیرعامل شرکت دانش بنیان فناوری نانو دارو البرز و سید جواد مولی دبیر علمی کنگره بین المللی ژنتیک. در این برنامه درباره تولید داروهای دانش بنیان، تجاری سازی محصولات دانش بنیان و مشکلات در این حوزه صحبت کردیم.

 • شرکت تولیدی کفش باران

  چرخ

  شرکت تولیدی کفش باران (1)

  شرکت تولیدی کفش باران بیوگرافی و هدف شرکت تولیدی کفش باران پس از گذشت حدود ربع قرن از فعالیت متمرکز و تخصصی در زمینه تولید انواع کفش با برخورداری از نیروهای کارآمد و متخصص با استفاده از نوین ترین فرآیندهای تولیدی در خدمت صنعت کفش کشور می باشد. کفش باران با تلاش مستمر، در راستای ارتقای کیفیت ماندگار ، و با ارائه ی محصولات خود با قالبهای طبی در کاربری مردانه و زنانه و با توجه به حفظ سلامتی کمر و زانو عرضه می نماید.

 • شرکت تولید کفش دنیلی جلفا

  تعادل

  شرکت تولید کفش دنیلی جلفا (1)

  شرکت تولید کفش دنیلی جلفا شرکت دنیلی جلفا، با تولید انواع کفش های مد روز دنیا، تلفیقی از هنر تولید کفش دست دوز سنتی با ترکیب طراحی مدرن است. تاکید ویژه به جزئیات در تولید، مزایای بسیار قدرتمندی را برای دنیلی به ارمغان آورده است.

 • باشگاه و مرکز پرورش اسب هرندی

  صنایع تهران و دماوند

  باشگاه و مرکز پرورش اسب هرندی (32)

  این باشگاه به تربیت و پرورش اسب زیبای عرب، کرد، دره‌شور و دیگر نژادهای معروف اصیل یا بومی اختصاص یافته است و در کنار آن نگهداری حرفه‌ای از اسب و آموزش سوارکاری را نیز در برنامه دارد.

 • صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان دشتستان

  صنایع بوشهر

  صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان دشتستان (31)

  هدف از تاسیس دادن وام های کم بهره و آسان برای ایجاد اشتغال زنان روستایی کمک به بهبود اقتصاد و معیشت خانواده-جلوگیری از مهاجرت روستاییان

خبر آگهی

 • خبر آگهی

  خبر اگهی

  خبر آگهی (654)

  خبر آگهی ساعت 14 مورخ 98/05/13_ ورود 4 میلیون تن کالای اساسی به بنادر کشور _ پرداخت 320 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان گلستان _ تولید 50 هزار تن محصولات باغی در استان مرکزی _ و در آخر گزارشی از روستای رباط باغ ملک همراه با تصاویر گردشگری این روستا

آخرین خبرها