بازدید معاون منابع مالی و سرمایه انسانی صداوسیما از ایران کالا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بازدید معاون منابع مالی و سرمایه انسانی صداوسیما از ایران کالا

 • سه شنبه 30 خرداد 1396 15:04
 • شناسه 642
بازدید معاون منابع مالی و سرمایه انسانی صداوسیما از ایران کالا

آقای مهندس شهریاری معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما از شبکه ایران کالا بازدید کردند.

در این دیدار ابتدا آقای دکتر زابلی‎زاده مدیریت شبکه ایران کالا ضمن عرض خیر مقدم به ایشان، گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه‎های درحال انجام ارائه نمودند. سپس آقای شهریاری ضمن بازدید از سرور روم و آشنایی با زیرساخت فنی شبکه، در گروه هنری حضور یافته و درجریان تولیدات گرافیکی از جمله نحوه طراحی لوگو، رنگ‎های سازمانی شبکه، پروژه های اجرا شده و... قرار گرفتند.

ایشان در ادامه با حضور در استودیوی مجازی با ظرفیت ها، امکانات و شیوه ساخت برنامه در این استودیو آشنا شده و طی بازدیدی که از واحدهای مختلف شبکه به عمل آوردند در جریان نحوه تولید برنامه‏های مستند، ترکیبی، پویانمایی، تامینی، گزارش آگهی و خبر آگهی قرار گرفته از نزدیک کاستی‎ها و نیازهای تجهیزاتی این واحدها را مورد بررسی قرار دادند. در پایان این دیدار گزارشی از تبلیغات صورت گرفته در زمینه معرفی و شناساندن شبکه ایران کالا به مخاطبان وعملکرد سایت اینترنتی از سوی مدیران هماهنگی و ارتباطات و فنی و انفورماتیک به ایشان ارائه شد. آقای مهندس شهریاری نیز در سخنانی ضمن تقدیر از زحمات آقای دکتر زابلی‎زاده، با اشاره به اهداف و ماموریت‎های محوله به شبکه ایران کالا و رسالت خطیر این شبکه به عنوان پرچم دار حمایت از تولید ملی، از تلاش‎های همکاران و مدیران تشکر کرده و برای آنان آرزوی توفیق نمودند.

مطالب بیشتر از «رویدادها»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها