مکاتبه خانه کارگر با معاون اول رئیس جمهور برای رفع مشکلات شرکت هفت تپه | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مکاتبه خانه کارگر با معاون اول رئیس جمهور برای رفع مشکلات شرکت هفت تپه

  • یکشنبه 15 تیر 1399 23:55
  • شناسه 44068
مکاتبه خانه کارگر با معاون اول رئیس جمهور برای رفع مشکلات شرکت هفت تپه

دبیرکل خانه کارگر در گفتگو با شبکه ایران کالا اقدامات صورت گرفته از سوی خانه کارگر برای رفع مشکل کارگران هفت تپه را تشریح کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا عباس محجوب در گفتگوی تصویری با برنامه تحریریه اتاق اقتصاد با اشاره به تعویق افتادن سه ماه از حقوق کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: گزارش شورای اسلامی کار حاکی از آن است که تا کنون به کارگران هیچ حقوقی پرداخت نشده است.

وی با رد شایعاتی مبنی بر پرداخت حقوق به برخی از کارگران گفت: نمایندگان رسمی کارگران به صورت حضوری و تلفنی به طور شفاف اعلام کرده اند  شرکت عزمی برای پرداخت حقوق به کارگران ندارد.

دبیرکل خانه کارگر به دستور وزارت صمت برای رفع مشکل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه اشاره کرد و افزود: وزارت کار نیز اقداماتی برای رفع این مشکل انجام داده که امیدواریم به نتیجه برسد .

وی ادامه داد: خانه کارگر طی این مدت پیگیری های زیادی برای برطرف ساختن این مشکل انجام داده که یکی از آنها مکاتبه با معاون اول رئیس جمهوری است و پیگیری برای رفع مشکلات کارگران است.

محجوب با اشاره به احقاق حق کارگران هفت تپه گفت: اعتراض حق کارگر است. کارگر حق دارد برای گرفتن حق خود دست از کار بکشد و نباید این اقدام را به گونه دیگری تفسیرکرد.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های دبیرکل خانه کارگر را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «زراعت و باغبانی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها