الزامات حمایت از "حقوق مصرف‌کننده" / از شایعات در بازار تا فشار گرانی بر دوش مصرف کنندگان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

الزامات حمایت از "حقوق مصرف‌کننده" / از شایعات در بازار تا فشار گرانی بر دوش مصرف کنندگان

  • پنجشنبه 19 تیر 1399 16:59
  • شناسه 44094
الزامات حمایت از "حقوق مصرف‌کننده" / از شایعات در بازار تا فشار گرانی بر دوش مصرف کنندگان

رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان: متأسفانه برخی تصمیمات عجولانه سیاستگذاران و مسئولین بر بازار اثر منفی می‌گذارد

حسین ابراهیمی در گفتگو با شبکه ایران‌کالا گفت: چه مسئولین دولتی و چه مدیران بخش خصوصی تصمیماتشان می‌تواند تأثیرات مثبت و منفی بر بازار داشته باشد.

رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با اشاره به این‌که بدون هماهنگی بین دولت و بخش خصوصی مدیریت بازار ممکن نیست گفت: متأسفانه در فضای اقتصادی کنونی تنها صدای مصرف کننده خرد شنیده نمیشود.

حسین ابراهیمی ادامه داد: کمپین‌های نخریدن بسیار کارآمد است اما متأسفانه هموطنان از هر کالایی برای سرمایه‌گذاری استفاده می‌کنند.

رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان افزود: اگر کالا دارای بارکد باشد و فروشندگان موظف به رعایت قوانین باشند و در کنار آن واحدهای نظارتی نیز به وظایف خود به درستی عمل کنند شاهد نوسان قیمت در سطح بازار نخواهیم بود و می‌توان از گرانفروشی جلوگیری کرد.

حسین ابراهیمی با اشاره با این‌که انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان نه اجازه کسب درآمد دارد و نه بودجه‌ای به آن تعلق می‌گیرد از هموطنان برای مشارکت و همکاری با انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان دعوت کرد.

مطالب بیشتر از «سازمان حمایت»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها