آغاز صادرات گوجه فرنگی از استان بوشهر

 • پنجشنبه 20 دی 1397 10:35
 • شناسه 36648
آغاز صادرات گوجه فرنگی از استان بوشهر

نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس: با گشایش دروازه مرزی، صادرات گوجه فرنگی خارج فصل استان بوشهر از امروز آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ، نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه افزود: دروازه مرزی از بیستم دی تا پایان بهمن 97 برای صادرات محصول گوجه فرنگی باز است. 
وی بیان کرد: بر اساس نامه وزیر صنعت، معدن و تجارت به گمرک، صادرات 15 درصد گوجه فرنگی تولیدی کشاورزان استان بوشهر در این بازه زمانی مجاز است. 
الماسی گفت: به همین منظور و با توجه به تولید مازاد بر نیاز داخلی گوجه فرنگی به ویژه در استان های جنوبی کشور و کاهش تقاضای داخلی، صادرات این محصول از تاریخ 20 دی تا 30 بهمن بلامانع است. 
استان بوشهر سالانه 600 هزار تن محصول گوجه فرنگی خارج از فصل (زمستانی) تولید می کند.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «صادرات »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • ۹ میلیاردی که از مردم گرفته می‌شود، به کجا می‌رود؟

  ۹ میلیاردی که از مردم گرفته می‌شود، به کجا می‌رود؟

  شرکت پست در قبال این‌که کارت‌های سوخت جامانده در این شرکت را به مالکان ارائه می‌کند، به ازای هر کارت سوخت ۱۰ هزار تومان از مالک خودرو دریافت می‌کند و با توجه به این‌که ۹۲۴ هزار کارت سوخت در این شرکت مانده، جمع مبلغ اخذشده از مردم، بیش از ۹ میلیارد تومان می‌شود.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها