نماینده رسمی جمهوری داغستان در ایران: محصولات ایرانی با کیفیت هستند / تجار ایرانی کیفیت بسته بندی کالاها را ارتقا دهند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

نماینده رسمی جمهوری داغستان در ایران: محصولات ایرانی با کیفیت هستند / تجار ایرانی کیفیت بسته بندی کالاها را ارتقا دهند

  • دوشنبه 05 اسفند 1398 17:30
  • شناسه 41668
نماینده رسمی جمهوری داغستان در ایران: محصولات ایرانی با کیفیت هستند / تجار ایرانی کیفیت بسته بندی کالاها را ارتقا دهند

نماینده رسمی جمهوری داغستان در ایران و رئیس نمایشگاه توانمندی های ایران در داغستان روسیه در گفتگو با برنامه تحریریه اتاق اقتصاد شبکه ایران کالا آخرین وضعیت تجارت بین ایران و داعستان را بررسی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا نماینده رسمی جمهوری داغستان در ایران در گفتگو با برنامه تحریریه اقتصاد گفت: تولیدات ایرانی از کیفیت بالاتری نسبت به تولیدات روسیه برخوردار هستند، اما تولیدکنندگان ایرانی باید روی بسته بندی کالای خود کار بیشتری انجام داده و با محصولات را با بهترین بسته بندی صادر کنند.

نماینده ویژه جمهوری داغستان در سفارت روسیه در ایران همچنین افزود: داغستان به دلیل داشتن راه‌های زمینی، راه آهن و بندر ماخاچ کالا سکوی پرتاب روسیه است، بندر ماخاچ کالا دارای ریل راه‌آهن مستقیم است و این یعنی بار کلیه کانتینرها که از انزلی وارد می‌شود در خود بندر قابل حمل است.

علی اُف همچنین ادامه داد: روابط ایران و روسیه در زمینه صنعت گردشگری و تجارت اقتصادی از طریق داغستان قابلیت گسترش دارد و همه این امکانات به ما این نوید را می‌دهد که ارتباطات خود را گسترش دهیم.

وی با بیان اینکه روسیه بازار بزرگی برای فروش کالاهای ایرانی است تصریح کرد: تولیدات ایرانی به دلیل شرایط آب و هوایی آن از کیفیت بالاتری نسبت به تولیدات روسیه برخوردار هستند، اما متأسفانه تولیدکنندگان ایرانی نمی‌توانند مانند تجار ترکیه‌ای کالای خود را با شرایط خوبی ارائه کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کالای ایرانی ظرفیت رقابتی بالایی دارد، دولت داغستان تلاش گسترده‌ای در برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران و حضور تجار و بازرگانان ایرانی خواهد داشت.

رستمی، رئیس نمایشگاه توانمندی های ایران در داغستان روسیه که در این گفتگو حضور داشت به مشکلات صادرات کالاهای ایران به داغستان اشاره کرد و اظهار داشت: عدم تحویل کالاهای ایرانی در سررسید از پیش تعیین شده از جمله اشکالات تجارت میان ایران و داغستان است. حفظ نشدن کیفیت محصولات صادراتی ایران، نکته دیگری است که تجار ایرانی باید به آن توجه داشته باشند. متاسفانه برخی از بازرگانان اولین محموله خود را با کیفیت خوبی به بازار هدف ارسال میکنند اما این کیفیت در محموله های بعدی حفظ نمی شود. مسئله تاثیر گذار دیگری که باید مورد توجه قرار گیر، کیفیت نازل بسته بندی کالای ایرانی است.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های نماینده ویژه جمهوری داغستان در سفارت روسیه و رئیس نمایشگاه توانمندی های ایران در داغستان روسیه را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «صادرات »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها