نمایشگاه نقاشی «به رنگ خیال» برگزار می شود | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

نمایشگاه نقاشی «به رنگ خیال» برگزار می شود

  • دوشنبه 14 مرداد 1398 23:37
  • شناسه 39132
نمایشگاه نقاشی «به رنگ خیال» برگزار می شود

نمايشگاه آثار نقاشي با عنوان «به رنگ خیال» روز جمعه 18 مرداد در گالری شکوه برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  اين نمايشگاه با شعار «من هم می توانم هنرمند باشم» و با هدف معرفي توانمندي هاي افراد داراي سندروم داون برپا می شود.
در اين نمايشگاه كه تا 23 مردادماه جاري ادامه دارد، آثار نقاشي با رنگ از نسرين كيشاني هنرمند اراكي به معرض ديد عموم قرار خواهد گرفت.

نسرين كيشاني متولد سال ۱۳۶۹ است که در یک خانواده چهار نفره در شهر اراک به دنیا آمد. وی که از کودکی دچار بیماری سندروم دان می باشد، كار حرفه اي نقاشي را به صورت موضوعي و حالت طراحي با تكنيك هاي مختلف مداد رنگ، آبرنگ و گواش از سال 1393 فرا گرفته و از سال 1394 تاكنون با تكنيك بازي با رنگ و توجه به اشكال موجود نقاشي مي كند.
وی توانست با بکار گیری اندیشه اش در هنر نقاشی بر این بیماری تقریبا لاعلاج قالب شود و با این تلاش به همه اثبات کرد که ناتوانی جسمی نمی‌تواند جای اهداف بزرگ تلاشگران و کارآفرینان را بگیرد. خانم کیشانی اکنون با همت خانواده به ویژه خواهرش عاطفه و مربی خود توانسته است در گالری شکوه با ۶۴ اثر نقاشی را که از سال ۱۳۹۳ تاکنون به تصویر کشیده به نمایش بگذارد.
علاقه مندان مي توانند با مراجعه به گالری شکوه به نشانی تهران، فرمانیه.بلوار شهید اندرزگو.خیابان سلیمی شمالی.کوچه امیر نوری.پلاک 19،  آثار اين هنرمند را هر روز از ساعت 16 تا 20 بازديد كنند.
انتهای پیام/
 

مطالب بیشتر از «صنایع دستی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها