بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید و عرضه فرش دستباف، فرصت ها و تهدیدها | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید و عرضه فرش دستباف، فرصت ها و تهدیدها

  • پنجشنبه 14 شهریور 1398 10:17
  • شناسه 39416
 بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید و عرضه فرش دستباف، فرصت ها و تهدیدها

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» وضعیت تولید و عرضه فرش دستباف، همچنین فرصت ها و تهدیدهای این بخش از صنعت بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه که ساعت 19 پنجشنبه 14 شهریور، به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش می شود، احمدرضا شاهقلی فرخی (مدیر عامل شرکت فرش شاهقلی) در استودیو حضور یافته و به همراه مجری برنامه وضعیت تولید و عرضه فرش دستباف، همچنین فرصت ها و تهدیدهای این بخش از صنعت را بررسی خواهند کرد.

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «صنایع دستی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها