تسهیلات شرکت تعالی هنر در بازاریابی صنایع دستی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تسهیلات شرکت تعالی هنر در بازاریابی صنایع دستی

 • چهارشنبه 21 اسفند 1398 13:26
 • شناسه 41974
تسهیلات شرکت تعالی هنر در بازاریابی صنایع دستی

مدیر شرکت تعاونی تعالی هنر در گفتگو با «برنامه تلویزیونی تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا» گفت: دغدغه اصلی هنرمندان، بازاریابی و فروش محصولات صنایع دستی است که این شرکت در همین زمینه خدماتی را به اعضا عرضه می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  هنرجو با حضور در استودیوی شبکه ایران کالا به جزئیات فعالیت شرکت تعاونی تعالی هنر اشاره کرد و گفت: این شرکت با هدف پشتیبانی و حمایت از هنرمندان صنایع دستی ایجاد شده است. این شرکت نه تنها از هنرمندان بلکه از افرادی که در خانه به صنایع دستی می پردازند نیز حمایت می کند.

وی افزود: این حمایت طی سه سال گذشته در قالب بازاریابی و  فروش صنایع دستی بوده است.

مدیر شرکت تعاونی تعالی هنر ادامه داد: 114 هنرمند به صورت مستقیم و غیرمستقیم با این تعاونی همکاری دارند. دغدغه اصلی هنرمندان، بازاریابی و فروش محصولات صنایع دستی است که این شرکت در همین زمینه خدماتی را به اعضا عرضه می کند. در این راستا دو فروشگاه در تهران برای این زمینه درنظر گرفته شده است و علاوه بر آن، خدمات بازاریابی صنایع دستی در فضای مجازی را نیز در دستور کار داریم.

هنرجو اظهار داشت: از چند سال پیش که مشغول این فعالیت شدیم، با نهادهای مختلفی از جمله شهرداری تهران و کمیته امداد همکاری داشتیم. نهادهایی همچون کمیته امداد در ارائه غرفه رایگان در بازارچه ها خدمات خوبی به این شرکت دادند. علاوه بر این، شرکت تعالی هنر در برگزاری نمایشگاه خصوصی برای هنرمندان تسهیلات ویژه ای در نظر گرفت.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های مدیر شرکت تعاونی تعالی هنر را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «صنایع دستی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • محمد شفقی

  سازدهنی

  محمد شفقی (32)

  یکی از قدیمی ترین و مهم ترین تولید کنندگان فرش

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (525)

  طرح راه اندازی پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار، ، تعیین تکلیف دستمزد کارگران، آخرین اخبار پلیس امنیت اقتصادی، آخرین اخبار اقتصادی: 1.6 میلیون نفر متقاضی مسکن ملی، بازگشت رونق به بازار سرمایه تحریریه اقتصاد ساعت 12 شنبه 10 خرداد

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (519)

  توانمندی تولید کنندگان، سیاست های پولی بانک مرکزی، گشت مشترک تعزیرات در بازار لوازم خانگی، اخبار اقتصادی: تسهیلات دهی به 12 رسته گل و گیاه زینتی، دریافت 60 هزار قطعه زمین برای ساخت مسکن تحریریه اقتصاد ساعت 12 چهارشنبه 07 خرداد

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (524)

  آیا روند بازار بورس و سهام عدالت در ماه های اخیر، آخرین اخبار و آمار کشاورزی، صنعت دام و طیور استان کردستان، اخبار اقتصادی روز: نخستین افتتاح طرح اقدام ملی مسکن در سیرجان انجام می‌شود و... تحریریه اقتصاد ساعت 10 شنبه 10 خرداد

 • پشت صحنه برنامه چشم انداز، معرفی بخش مخاطبان سایت

  گفتانه

  پشت صحنه برنامه چشم انداز، معرفی بخش مخاطبان سایت (7)

  پشت صحنه برنامه چشم انداز اقتصاد، پیام تصویری مهرافزار، مدیریت پارچه سرای ایلکار، پیام صوتی مخاطب، معرفی بخش مخاطبان سایت و... بخشهای برنامه این هفته را تشکیل می دهند.

آخرین خبرها