تفاوت قیمت کالا در مغازه های مختلف قابل قبول نیست | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تفاوت قیمت کالا در مغازه های مختلف قابل قبول نیست

 • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 15:58
 • شناسه 38488
تفاوت قیمت کالا در مغازه های مختلف قابل قبول نیست

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت با انتقاد از تفاوت قیمتی یک کالا در مغازه های مختلف، آن را ناشی از کاهش کنترل ها عنوان کرد و گفت: اگر یک نفر از ما عملکرد بدی داشته باشد، همه زیر سوال می‌روند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، «عباس قبادی» روز دوشنبه در نشست هم اندیشی روسای اتاق اصناف مراکز استان‌ها و مدیران بازرسی با تاکید بر اینکه باید حضور در جلسات تنظیم بازار قوی تر باشد، افزود: برچسب قیمت کالاها باید جدی گرفته شود.
وی گفت: اگر مسئولان تنظیم بازار به این موضوع ورود نکنند، بی تردید تعزیرات وارد می شود و این برای اعتبار ستاد خوب نیست.
قبادی ادامه داد: تخلف یک صنف در یک شهرستان‌ می تواند اعتبار همه اصناف استان را زیر سوال ببرد، اگر اصناف خودشان به موقع به موضوع تخلفات ورود کنند، نیازی به دخالت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نیست. 
معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت اظهار داشت: اگر برخی هم تخلفی داشته باشند، باید جدی برخورد شود. اصناف باید پناهگاه مردم باشند. 
قبادی خاطرنشان کرد: در کشور به اندازه کافی توان تولید مرغ و تا 90 درصد توان تولید گوشت قرمز وجود دارد و در صورتی که کنترل ها به موقع و درست انجام شود، نباید مشکلی داشته باشیم.
وی بیان داشت: کشور در شرایط عادی قرار ندارد و روزانه شبکه های رادیویی و تلویزیونی زیادی در شیپور جنگ‌ می دمند و علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی شایعه پراکنی می کنند. 
قبادی با بیان اینکه کشور نیازمند اقدامات بسیجی وار است، افزود: در این شرایط ما باید به تکلیف خودمان عمل کنیم، در غیر این صورت شرایط از بیرون به ما تحمیل می شود، در بخش اصناف هم قبل از ورود دیگران خودمان باید نظارت داشته باشیم. 

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «صنایع غذایی تبدیلی و روستایی »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها