دویست و نهمین پلاک فرابورس به نام یک شرکت غذایی شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

دویست و نهمین پلاک فرابورس به نام یک شرکت غذایی شد

  • دوشنبه 05 اسفند 1398 10:53
  • شناسه 41666
دویست و نهمین پلاک فرابورس به نام یک شرکت غذایی شد

شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان به عنوان دویست و نهمین نماد معاملاتی (یکصد و بیست و ششمین شرکت در بازار دوم) در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان(سهامی عام) پس از احراز کلیه شرایط پذیرش به عنوان دویست و نهمین نماد معاملاتی(یکصد و بیست و ششمین شرکت در بازار دوم) در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد.

این شرکت که در روز 5 شهریورماه گذشته پذیرش و در روز 30 بهمن ماه امسال نزد سازمان بورس اوراق بهادار ثبت شده، با نماد معاملاتی "غگیلا"، در گروه محصولات غذایی و آشامیدنی بجز قند و شکر و زیرگروه تولید لبنیات روی تابلوی بازار دوم فرابورس ایران نشسته است.

این گزارش می‌افزاید: شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان وابسته به شرکت صنایع شیر ایران می‌باشد که در سال 1354 با آخرین تکنولوژی روز اروپا و با ظرفیت اسمی 150 تن در روز در زمینی به مساحت 8/5 هکتار و با بیش از 10000متر مربع تأسیسات و زیر بنا د ر شهر صنعتی رشت احداث شد.

هدف اولیه این شرکت، تأمین شیر مدارس به‌صورت بسته‌بندی استریل بوده که مواد اولیه آن از خارج تأمین می‌شد. این شرکت در حال حاضر با تولید بیش از 40 نوع محصول لبنی و نوشیدنی بعنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های شیری در استان گیلان بوده که از محصولات تولیدی این شرکت سایر استان‌ها نیز بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «صنایع غذایی تبدیلی و روستایی »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها