تامین ۵۰۰ هزارتن کنجاله در سه ماه آینده /۱۲۰ هزارتن خریداری شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تامین ۵۰۰ هزارتن کنجاله در سه ماه آینده /۱۲۰ هزارتن خریداری شد

 • چهارشنبه 26 شهریور 1399 18:41
 • شناسه 45628
تامین ۵۰۰ هزارتن کنجاله در سه ماه آینده /۱۲۰ هزارتن خریداری شد

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از واگذاری خرید ۵۰۰ هزار تن کنجاله سویا به شرکت پشتیبانی امور دام خبر داد

 

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از واگذاری خرید ۵۰۰ هزار تن کنجاله سویا به شرکت پشتیبانی امور دام خبر داد و گفت: امیدواریم با تصمیمات اتخاذ شده و تامین ۵۰۰ هزارتن کنجاله، در سه ماهه پاییز مشکلی در تامین کنجاله سویا برای مرغداران و دامداران نداشته باشیم.

 

محمدرضا طلایی در نشست خبری که ظهر امروز به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: امروز  جلسه ای با حضور معاون اول رئیس جمهور در خصوص مباحث بازار به خصوص تامین نهاده های دام و طیور برگزار شد. پیرو تصمیمات گرفته شده در جلسه با توجه به کمبود کنجاله در ماه‌های گذشته، مقرر شد در سه ماه آینده یعنی سه ماه سوم سال شرکت پشتیبانی امور دام کمبود کنجاله را خریداری و وارد بازار کند.

وی ادامه داد: بنابراین قرار است که شرکت پشتیبانی امور دام از امروز علاوه بر خرید های قبلی به میزان ۵۰۰ هزار تن کنجاله خریداری  کند و نسبت به حمل جهت توزیع به دامداری‌ها و مرغداری‌ها اقدامات لازم را انجام دهد.

مدیرعامل شرکت امور پشتیبانی دام اضافه کرد: در همین راستا شرکت پشتیبانی امور دام امروز  حدود ۱۲۰ هزار تن کنجاله سویا از کشور هند خریداری کرد و مقرر شد که از اول اکتبر بارگیری آن از هند به کشور شروع شود. امیدواریم با تصمیمات این جلسه و دستور معاونت ریاست‌جمهوری ۵۰۰ هزار تن کنجاله را تامین کنیم تا در سه ماهه پاییز مشکلی در تامین آن برای مرغداران و دامداران نداشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه این ۵۰۰ هزارتن که دولت مقرر کرد  تا شرکت پشتیبانی امور دام خریداری کند علاوه بر خرید های قبلی انجام می شود، گفت: قبلا ۶۵۰ تا ۷۰۰ هزارتن کنجاله سویا وارد کشور کردیم که بخشی در حال تخلیه است.اگر تغییری در بازار احساس نشده به علت این است که نظارت های دقیقی بر روی بازار انجام می شود. 

طلایی با اشاره به نیاز ماهیانه کشور به ۴۰۰ هزارتن کنجاله، گفت:کمبود از ماه های قبلی وجود دارد ولی در تلاش هستیم که در سه ماه آینده کمبودی در زمینه تامین کنجاله نداشته باشیم.

مطالب بیشتر از «صنایع غذایی تبدیلی و روستایی »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • نبض تولید 30 مهر نوبت اول

  نبض تولید

  نبض تولید 30 مهر نوبت اول (58)

  مجموعه کارخانجات بوستان خزر تالش

 • نبض تولید

  نبض تولید

  نبض تولید (59)

  شرکت تعاونی تولیدی شهیران ایران در زمینه تولید صنایع غذایی

 • بررسی تحولات بازار سرمایه

  پیش گشایش

  بررسی تحولات بازار سرمایه (8)

  بررسی تحولات بازار سرمایه با حضور آقایان پورتدین، نائینیان و موسوی کارشناس بازار سرمایه، مجری کارشناس کریمی

 • تنظیم بازار خودرو و بورس

  چشم انداز اقتصاد

  تنظیم بازار خودرو و بورس (148)

  چشم انداز دوشنبه شب با حضورمیهمانان برنامه آقایان دکتر ابوالفضل خلخالی عضو هیئت علمی گروه مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت، فربد زاوه کارشناس اقتصاد خودرو، روح الله ایزد خواه عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس و پیمان مولوی فعال سرمایه‌گذاری به بررسی تنظیم بازار خودرو و بورس پرداخت. چشم انداز دوشنبه 28 مهر

 • جمجمک- طلای کثیف

  جمجمک

  جمجمک- طلای کثیف (7)

  کارکترهای این انیمیشن به علت ناتوانی در عدم پرداخت شارژ ساختمان از سوی مدیر ساختمان توبیخ می شوند تا در نهایت تصمیم می گیرند با تفکیک زباله های تر و خشک و فروش آنها در اقتصاد خانواده صرفه جویی کرده و بتوانند شارژ ساختمان را از طریق درآمد حاصل از زباله های تولید شده ساختمان، پرداخت کنند و در این راه دست سودجویان را نیز کوتاه می کنند.

آخرین خبرها