معرفی گروه صنایع غذایی حام | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی گروه صنایع غذایی حام

  • پنجشنبه 27 شهریور 1399 15:38
  • شناسه 45655
معرفی گروه صنایع غذایی حام

مدیر گروه صنایع غذایی حام در گفتگو با یاران کالا از 4 دهه تجربه تولید انواع بیسکوئیت و راه یافتن به بازارهای صادراتی گفت

سلیمان زاده، مدیر عامل گروه صنایع غذایی حام گفت این شرکت از سال 1354 راه اندازی شده و توانسته با تولید محصولات با کیفیت بیسکوئیت، جای خود را در میان تولیدکنندگان باز کند. سلیمان‌زاده افزود در سال 1368 با وارد کردن دستگاه‌های جدید، به تولید 140 نوع محصول رسیدیم. مدیر عامل گروه صنایع غذایی حام گفت صنایع غذایی حام جزء اولین تولیدکنندگان بیسکوئیت در کشور است. سلیمان زاده تصریح کرد امسال خطوط تولید ما 24 ساعته شده و 30 درصد تولید ما افزایش یافته است. سلیمان زاده گفت ما توانستیم نشان رونق تولید را هم کسب کنیم.

مدیر عامل گروه صنایع غذایی حام گفت روزانه 150 تا 200 تن محصول تولید می کنیم. سلیمان‌زاده درباره صادرات محصولات شرکتش هم گفت شرکت ما از صادرکنندگان برتر کشور است و به کشورهای همسایه، خاور میانه، اروپای شرقی، هند و آسیای میانه صادرات داریم. سلیمان زاده گفت 60 درصد حجم تولید را صادر می‌کنیم و در سال 97 به عنوان صادر کننده نمونه شناخته شدیم. سلیمان‌زاده افزود تمام ارز صادراتی را به کشور برگرداندیم و در سال 1397، 14 میلیون دلار صادرات داشتیم که تمام آن وارد چرخه اقتصادی شده است.

سلیمان‌زاده گفت 600 نفر پرسنل داریم و اگر بتوانیم مواد اولیه مان را تامین کنیم این تعداد را به 1000 نفر افزایش می دهیم. مدیر عامل گروه صنایع غذایی حام گفت به طور غیر مستقیم تا پایان سال اشتغال غیر مستقیم شرکت به 3000 نفر می‌رسد.

 سلیمان‌زاده گفت ما تنوع محصولات و تنوع بسته‌بندی را افزایش داده‌ایم. مدیر عامل گروه صنایع غذایی حام گفت طبق تحقیقات اتاق بازرگانی صنایع غذایی حام توانسته با افزایش 45 درصدی حضور در بازار داخلی به عنوان برند ملی ارزش‌آفرین انتخاب شده است. امسال در تامین مواد اولیه به مشکل خوردیم و برخی خطوط تولید ما تعطیل شده، سلیمان‌زاده افزود امیدواریم بتوانیم طبق روال فعالیت 24 ساعته خطوط تولیدمان را شاهد باشیم.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «صنایع غذایی تبدیلی و روستایی »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها