معرفی ظرفیت‌های کارخانه کنسانتره شاهرود | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی ظرفیت‌های کارخانه کنسانتره شاهرود

 • سه شنبه 30 دی 1399 18:25
 • شناسه 49464
معرفی ظرفیت‌های کارخانه کنسانتره شاهرود

عباس‌پور، مدیر تعاون روستایی استان سمنان در گفتگو با شبکه ایران کالا در خصوص ظرفیت‌های کارخانه کنسانتره شاهرود توضیحاتی ارائه کرد.

عباس‌پور، مدیر تعاون روستایی استان سمنان در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: این کارخانه در سال 81 راه اندازی شد و پس از دو سال فعالیت متوقف شد تا اینکه تعاون روستایی استان سمنان آن را خریداری کرد. این کارخانه در حال حاضر با 40 نفر اشتغال مستقیم مشغول به کار است.

وی افزود: ظرفیت تولیدی این کارخانه حدود 14 تا 15 هزار تن میوه در سال و حدود 4 تا 5 هزار کنسانتره از میوه های مختلف در زمان مشابه است.

عباس‌پور ادامه داد: ما علاوه بر این که میوه های تولیدی درجه سه استان را برای فراوری به کارخانه میاوریم، میوه های استان های مجاور را نیز دریافت و در چرخه تولید کنسانتره وارد میکنیم.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «صنایع غذایی تبدیلی و روستایی »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • تعمیر و بازسازی رینگ موتور سیکلت 52

  تعمیر کار

  تعمیر و بازسازی رینگ موتور سیکلت 52 (52)

  این برنامه قصد دارد تا با آموزش نحوه تعمیرات وسایل کهنه و از کار افتاده و بازگرداندن آنها به چرخه استفاده دوباره، علاوه بر کاهش هزینه خرید وسایل نو و مصرف گرایی، فرهنگ صرفه جویی در خانواده های ایرانی را نهادینه سازد.

 • جعبه ابزار

  خودت بساز

  جعبه ابزار (30)

  این برنامه قصد دارد تا با آموزش و ساده سازی انجام پروژه هایی تولیدی کوچک، خانواده ها را از صرف هزینه های گزاف در خرید کالا ها و ملزومات زندگی بی نیاز ساخته و ایشان را به ساخت همان وسایل با کمترین امکانات و به دست خود، ترغیب نماید.

 • پنجم اسفند ماه 99

  ویژه برنامه بورس

  پنجم اسفند ماه 99 (49)

  با وجود اینکه حدود 10 الی 12 دلار در هر اونس افزایش داشته امروز اما میبینیم طلا تقریبا همان روند دیروز خودش را ادامه داده اون هم دلیلش این هست که بازار ارز تقریبا به یک آرامشی رسیده است

 • چهارم اسفند ماه 99

  ویژه برنامه بورس

  چهارم اسفند ماه 99 (48)

  لمروز خبرهای خوشی را از بازار ارز میتونیم بشنویم چون تقریبا چند دقیقه پیش بازار متشکل ارز ایران نرخ دلار را 24253 تومان اعلام کرده بود که این دوباره کاهش پیدا کرد

 • سوم اسفند ماه 99

  ویژه برنامه بورس

  سوم اسفند ماه 99 (47)

  خوشبختانه در این یکی دوروزه نسبت به هفته گذشته اولا نوسانات نوسانت کاهشی است و یک آرامشی به قیمت برمیگردد

آخرین خبرها