شبکه ایران کالا در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار ضروری و موثر است

 • شنبه 12 اسفند 1396 11:56
 • شناسه 15501
شبکه ایران کالا در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار ضروری و موثر است

وزیر صنعت، معدن و تجارت :

 وزیر صنعت، معدن و تجارت در آستانه افتتاح رسمی شبکه ایران کالا  ، حمایت از صنایع داخلی و اشتغال را از ضرورت های رسانه ملی به ویژه شبکه تخصصی اقتصادی  ایران یعنی شبکه ایران کالا دانست .

شریعتمداری تبلیغ مصرف کالای ایرانی در داخل و خارج کشور را از ضرورت های توسعه صادرات دانست و تاکید کرد :  شبکه ایران کالا میتواند با  جذب مخاطبان داخلی و خارجی در توسعه صادرات کالای ایرانی موثر باشد .  محمد شریعتمداری افزود :  شبکه ایران کالا با حمایت جامع از تولید میتواند  با جذب گردشگر خارجی و برند سازی و نیز پرداختن عمیق به موضوع اشتغال  راهگشای توسعه اقتصادی باشد .

پایان خبر /. 

 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  محافظت از بره‌های تازه متولد شده، اجتناب از برافروختن آتش و اطمینان از خاموش بودن آن در جنگل‌ها و منابع طبیعی، جمع‌آوری و معدوم کردن کلیه میوه‌های ریخته شده و خودداری از هرس زودهنگام درختان هلو و شلیل از جمله توصیه‌های هواشناسی است که از سوی اداره هواشناسی کشاورزی کشور برای استان‌های مختلف کشور در بازه زمانی ۱۹ تا ۲۳ آذرماه ارایه شده است.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها