مدیرشبکه ایران کالا : نهادینه کردن فرهنگ مصرف کالای ایرانی در دستور کار شبکه است / از صنایع کوچک و متوسط حمایت می کنیم

 • شنبه 12 اسفند 1396 13:41
 • شناسه 15502
مدیرشبکه ایران کالا : نهادینه کردن فرهنگ مصرف کالای ایرانی در دستور کار شبکه است / از صنایع کوچک و متوسط حمایت می کنیم

اردشیر زابلی زاده در گفتگوی زنده با شبکه تهران حمایت از صنایع کوچک و متوسط را رسالت اصلی شبکه دانست و تاکید کرد : این شبکه برای تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب یعنی اقتصاد مقاومتی مصمم است.

به گزارش شبکه تلویزیونی ایران، اردشیر زابلی زاده در آستانه افتتاح رسمی شبکه ایران کالا در گفتگو با شبکه پنج ، حمایت از صنایع کوچک و متوسط را رسالت اصلی شبکه دانست و تاکید کرد : تمامی همکاران این شبکه برای تحقق رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب و تحقق اقتصاد مقاومتی مصمم هستند تا با کار جهادی، به تولید ایرانی کمک کنند.

وی حمایت از شرکت های دانش بنیان ، معرفی ظرفیتهای مختلف صنعتی، کشاورزی و حوزه گردشگری را از دیگر اهداف شبکه ایران کالا نام برد.

 زابلی زاده تلاش برای  اصلاح رفتار و نگرش  اقتصادی در جامعه را از برنامه های شبکه ایران کالا دانست و افزود :  مصمم هستیم با تبلیغ مصرف کالای ایرانی با کیفیت و رقابتی و نفی مصرف کالای مشابه خارجی، فرهنگ مصرف کالای ایرانی را در جامعه بیشتر نهادیه کنیم .

مدیر شبکه ایران کالا ، برپایی نمایشگاهی متشکل از 18 غرفه ( تولیدکنندگان داخلی) و نیز معرفی  120 نشان تجاری برتر را از برنامه های افتتاح رسمی شبکه ایران کالا نام برد .

گفتنی است مراسم  آغاز به کار رسمی شبکه تخصصی اقتصاد کشور، امروز از ساعت 20 با حضور  ریس سازمان صدا و سیما و مسوولین کشوری و لشکری در مرکز همایش های صدا و سیما بر گزار می شود .

انتهای پیام/ 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • ۹ میلیاردی که از مردم گرفته می‌شود، به کجا می‌رود؟

  ۹ میلیاردی که از مردم گرفته می‌شود، به کجا می‌رود؟

  شرکت پست در قبال این‌که کارت‌های سوخت جامانده در این شرکت را به مالکان ارائه می‌کند، به ازای هر کارت سوخت ۱۰ هزار تومان از مالک خودرو دریافت می‌کند و با توجه به این‌که ۹۲۴ هزار کارت سوخت در این شرکت مانده، جمع مبلغ اخذشده از مردم، بیش از ۹ میلیارد تومان می‌شود.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها