وزیر کار: توجه به تولید تنها راه عبور از مشکلات اقتصادی است | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

وزیر کار: توجه به تولید تنها راه عبور از مشکلات اقتصادی است

  • جمعه 29 تیر 1397 21:43
  • شناسه 30624
وزیر کار: توجه به تولید تنها راه عبور از مشکلات اقتصادی است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اینکه چاره‌ای جز موفقیت وجود ندارد، گفت: تنها راه عبور از مشکلات اقتصادی توجه به تولید است.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی ربیعی در سی و چهارمین سفر استانی خود در دولت دوازدهم به استان اذربایجان شرقی در همایش روز ملی صنعت، معدن و تجارت در تبریز اظهار کرد: شاید دوران سختی را سپری می‌کنیم اما اعتقاد داریم که روزی می‌توانیم در بازار های جهانی حضور یافته و محصولات خود را ارائه دهیم. 
وی ادامه داد: ترامپ به مثابه خوشبختی جامعه و فرصت بزرگی برای ایران است؛ به طوری ‌که ما باید سیاست‌هایی را اتخاذ کنیم تا جامعه تولید محور شکل گیرد.
وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی  با بیان اینکه در جامعه کارگر ارزش و کرامت خاص خود را دارد، افزود: خوشبختانه دولت برای افزایش تاب آوری برای مقابله با تحریم‌ها اقداماتی را انجام داده است. 
وی خاطرنشان کرد: بنده مخالف واژه بحران هستم؛ چراکه بحران زمانی است که نسبت ظرفیت‌های عمومی جامعه از مشکلات کوچکتر باشد، در حالی که چنین نیست.
  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بنده هنوز هم به برجام افتخار می‌کنم، گفت: بنده با هر فردی که ملاقات داشتم، ادعا می‌کردند که ما با یک بی‌عدالتی جهانی مواجه هستیم که آن را به درستی مدارا می‌کنیم؛ بنابراین ما با افکار درست و بهبود فضای کسب و کار می‌توانیم از این وضعیت خارج شویم. 
  ربیعی گفت: امروز نا‌امید کرن مردم برنامه‌ای است که دنبال می‌شود، باید برای مقابله با این امر با برنامه‌ریزی و عقلانیت در کنار همدیگر بوده و اقدامات موثری انجام دهیم.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها