نامه منصوب به وزارت صمت در فضای مجازی جعلی است | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

نامه منصوب به وزارت صمت در فضای مجازی جعلی است

 • پنجشنبه 05 مهر 1397 12:47
 • شناسه 33452
نامه منصوب به وزارت صمت در فضای مجازی جعلی است

مرکزروابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت ، معدن وتجارت در واکنش به جعل نامه وزیرصمت توضیحاتی جهت تنویر افکار عمومی ارائه کرد.

 به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از شاتا، این مرکز با تاکید بر ساختگی بودن این نامه آورده است:

نامه منصوب به وزارت صمت در فضای مجازی جعلی است

تصویری از نامه ساختگی وجعل شده وزیر صنعت,معدن و تجارت خطاب به معاونت امور اقتصادی و بازرگانی'رییس سازمان توسعه و تجارت و رییس گمرک و رییس اتاق بازرگانی ایران در فضای مجازی منتشر و بازنشر شده که تنها با نگاهی به اسامی و عنوان های این نامه مجعول,به راحتی می توان متوجه جعلی و ساختگی بودن این نامه شد و جالب آن که جاعلان گویا دقت را فدای سرعت کرده و در متن نسبت داده شده خود به محمد شریعتمداری,از عنوان وزارت "صنعت,معدن و کشاورزی" نام برده اند!

جاعلان این نامه همچنین آقای صادقی را به عنوان معاون امور اقتصادی و بازرگانی نام برده اند, در حالی کهآقای صادقی در زمان وزارت آقای نعمت زاده, وزیر سابق صنعت , معدن و تجارت, معاون وزیر بوده و پس از حضور محمد شریعتمداری در وزارتخانه مزبور و انتصاب آقای سینکی به عنوان معاون امور بازرگانی و اقتصادی,ایشان یعنی آقای صادقی به عنوان رییس سازمان صنعت,معدن و تجارت استان تهران منصوب شده است.

همچنین در متن این نامه مجعول و ساختگی ,دکتر کرباسیان وزیر سابق اقتصاد به عنوان رییس کل گمرک معرفی شده است. درحالی که رییس کل گمرک زمانی توسط کرباسیان اداره می‌شد که محمدرضا نعمت‌زاده عهده دار وزارت صمت بوده است.

لذا با عنایت به خطاهای فاحش در متن چنین نامه‌ای, تردیدی بر جعلی بودن امضاء شریعتمداری در آن باقی نمی‌گذارد، البته باید متذکر شد که موضوع جعل عنوان و امضای مقامات دولتی برای تخریب وجهه آنها موضوع تازه ای نیست. خصوصا آن که خبرنگارنماهای سایت‌های معلوم الحالی که از دل اطلاع رسانی آلوده آنها, کلاهبردارانی چون موسسه مالی اعتباری ثامن و دلالان سکه ثامن به وجود آمده و با عملیات تخریبی خود، وقت زیادی از مدیران دولت را به تکذیب و تبیین سیاه نمایی‌هایی که در حوزه افکار عمومی از سوی آنها بر خلاف منویات مقام معظم رهبری و توصیه ایشان مبنی بر حمایت از دولت در شرایط کنونی است, می‌گیرد.

اقدام به جعل امضاء وزیر بسیار تعجب برانگیز است و تعجب برانگیز تر از آن, اینکه این افراد داعیه پیروی از ولایت دارند اما رفتار ضد ولایت فقیه آنها گوش فلک را کر می‌کند، و رفتارشان حتی یک کودک چندساله را نیز اقناع نمی کند.

باید به خدا پناه برد از شر خناسانی که تا دیروز کاسبان تحریم بودند و امروز جاعلان اسناد و پست های دولتی.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها