واردات گوشی مسافری دوباره آزاد شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

واردات گوشی مسافری دوباره آزاد شد

  • یکشنبه 12 اسفند 1397 09:43
  • شناسه 37744
واردات گوشی مسافری دوباره آزاد شد

رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه‌های صوتی و تصویری و تلفن همراه از آزادشدن مجدد واردات موبایل مسافری طبق روال موجود تا پیش از ٧ اسفند خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا   ابراهیم درستی  با اشاره به آزاد شدن واردات گوشی مسافری مطابق روال گذشته‌ای که تا 7 اسفند ماه جاری بود اظهار کرد: در جلسه‌ای که امروز با مهندس قبادی معاونت بازرگانی وزارت صمت و با حضور نماینده دادستان، گمرک، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد مقرر شد واردات گوشی تلفن همراه مسافری همچنان بر اساس رویه‌ای که تا پیش از هفتم اسفند ماه برقرار بود ادامه یابد.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی تصویری تلفن همراه و لوازم  جانبی با بیان اینکه واردات هر گوشی تنها با کارت ملی امکان‌پذیر است افزود: بر این اساس هر مسافر می‌تواند یک گوشی تلفن همراه وارد کشور کند و البته لازم است تا حقوق واردات تلفن همراه که وارد شده نیز به دولت پرداخت شود.

وی با تقدیر از رویکرد نماینده دادستانی در این جلسه گفت: بر اساس تصمیم اتخاذشده در جلسه امروز تا زمانی که مشکلات این بازار برطرف شود رویه اتخاذشده ادامه خواهد داشت.

به‌گفته درستی هدف از اتخاذ تصمیم اخیر ایجاد آرامش نسبی در بازار موبایل تا پیش از اتمام سال است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها