افتتاح ۳ واحد صنعتی در شهرکی که ۲ متر زیر آب بود | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

افتتاح ۳ واحد صنعتی در شهرکی که ۲ متر زیر آب بود

 • شنبه 10 فروردین 1398 22:03
 • شناسه 38000
افتتاح ۳ واحد صنعتی در شهرکی که ۲ متر زیر آب بود

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، سه واحد در شهرک صنعتی گلستان آغاز به کار کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، رضا رحمانی در بازدید از شهرک صنعتی گلستان و بازگشایی سه واحد صنعتی، گفت: این شهرک تا چند روز پیش حدود دو متر زیر آب بود. امروز در این شهرک سه واحد آغاز به کار کردند و کارگران به کار بازگشتند.

وی افزود: طبق پیگیری ها تا چند روز آینده بیشتر واحدهای فاز یک و دو آغاز به کار می کنند. خدا را شاکریم که فعالیت، کار، شور و نشاط دوباره به شهرک صنعتی گلستان بازگشته است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در جلسات آتی دولت در مورد واحدها، شهرک ها و زیرساخت های صنعتی تصمیم گیری می شود، عنوان کرد: چیزی که اهمیت دارد این است که دولت به طور حتم در کنار تولیدگنندگان است و حداکثر توانش را برای جبران خسارت های وارده به این عزیزان به کار می گیرد.

رحمانی با بیان اینکه دولت در حوزه اصناف تسهیلات کم بهره و قرض الحسنه تا سقف 45 میلیون تومان در نظر گرفته است، گفت: همین طور که دولت تا کنون در حوزه زندگی مردم، محصولات کشاورزی و صنوف مصوبات خوبی داشته است، برای صنایع هم مصوبات خوبی خواهد داشت.

وی ادامه داد: در حوزه واحدهای صنعتی با مباحث زیرساخت شهرک ها، ورودی، ساختمان ها، تجهیزات، محصولات تولیدی و ... مواجه هستیم. البته میزان آسیب های وارده مشخص شده است و دولت هم مصوبات لازم را می دهد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان های سیل زده گفت: آنچه اهمیت دارد این است که دولت در کنار مردم است. بازدید رییس جمهور و حضور دیگر مسئولان به این دلیل است که مردم احساس کنند دولت در کنارشان است و همین طور تا پایان این بحران و تا زمانی که رونق به کسب و کارها بازگردد در کنارشان می ماند.

رحمانی در پایان عنوان کرد: قرار شد واحدهایی که امروز آغاز به کار کردند، روزهای تعطیل هم شیفت بگذارند تا تولیدشان به رونق بیفتد. این واحدها تولیدات خوبی دارند که توانسته بازار داخل و خارج را راضی کند و صادرات خوبی داشته باشند.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها