حمایت از واحد‌های صنعتی سیل زده | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

حمایت از واحد‌های صنعتی سیل زده

 • پنجشنبه 15 فروردین 1398 10:33
 • شناسه 38020
حمایت از واحد‌های صنعتی سیل زده

شخص وزیر و مدیران ارشد وزارتخانه برای حمایت از واحد‌های صنعتی، معدنی و اصناف خسارت دیده از سیل دغدغه جدی دارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، یارالله نصیری گفت: وزیر صمت با حساسیت ویژه و به صورت مرتب پیگیر بخش های تولیدی و تجاری درگیر با حادثه سیل بوده و از طریق تماس تلفنی در جریان آخرین وضعیت استان ایلام قرار دارد. 
وی افزود: درحال بررسی وتهیه راهکارهای لازم برای نحوه دریافت اطلاعات و فرایند مستند سازی میزان خسارت های وارده به واحدهای تحت پوشش هستیم.
نصیری اضافه کرد: با همه امکانات و توان تلاش می کنیم که این اقدامات به سرعت انجام گیرد.
وی از صاحبان واحدهای تحت پوشش خواست تا علاوه بر مستند سازی از طریق تهیه عکس و فیلم از بخش های آسیب دیده، گزارش خسارت های وارده را پس از تعطیلات به صورت کتبی به سازمان صمت اعلام کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام افزود: جای نگرانی وجود ندارد. در اسرع وقت و با اولویت نخست، اقدامات لازم برای جبران خسارت و دریافت حمایت های مناسب از طریق سازمان مدیریت و سایر مراجع ذیربط به عمل خواهیم آورد.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها