بارکد بررسی می کند: مشکلات صنعت ایران در سال رونق تولید | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد بررسی می کند: مشکلات صنعت ایران در سال رونق تولید

  • پنجشنبه 24 مرداد 1398 09:01
  • شناسه 39197
بارکد بررسی می کند: مشکلات صنعت ایران در سال رونق تولید

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» مشکلات صنعت ایران در سال رونق تولید با حضور دو مسئول مرتبط با این حوزه بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه که ساعت 19 پنجشنبه 24 مرداد و به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش می شود، سید سجاد هاشمی (رئیس هیئت مدیره شهرک صنعتی عباس آباد ) و سیروس کوهی (عضو هیئت مدیره شهرک صنعتی پایتخت) در استودیو برنامه حضور یافته و مشکلات اساسی صنعت ایران در سال رونق تولید را بررسی خواهند کرد.

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها