بارکد بررسی می کند: وضعیت تولید تجهیزات دانه بندی شن و ماسه | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد بررسی می کند: وضعیت تولید تجهیزات دانه بندی شن و ماسه

  • چهارشنبه 22 آبان 1398 11:47
  • شناسه 40161
بارکد بررسی می کند: وضعیت تولید تجهیزات دانه بندی شن و ماسه

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» وضعیت تولید تجهیزات دانه بندی شن و ماسه در کشور بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا در این برنامه که ساعت 19 چهارشنبه 22 آبان و به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش می شود، محمد رحمانی پیرآغاج (مدیر عامل مجتمع صنعتی کوثر سنگ شکن) و ابولفتح بسطامی (مدیر فنی مجتمع تولیدی صنعتی کوثر سنگ شکن) در استودیو برنامه حضور یافته و وضعیت صنعت حمل و نقل کالا در کشور را بررسی خواهند کرد.

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها