قزوین میزبان ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

قزوین میزبان ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت

  • سه شنبه 24 دی 1398 14:35
  • شناسه 40838
قزوین میزبان ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت

ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت همزمان با نخستین نمایشگاه ماشین‌آلات ساخت و تولید ابزارآلات و تجهیزات کارگاهی در قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از ایرنا، علی‌اصغر حاجی‌محمدی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین روز دوشنبه اظهار داشت: ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت از فردا /۲۴ دی ماه/ به مدت چهار روز و با مشارکت تولیدکنندگان این حوزه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: قزوین به لحاظ دارا بودن زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های صنعتی از جمله استقرار شهرک‌های صنعتی و شهر صنعتی البرز به همراه تنوع تولیدات صنعتی، معادن غنی و صادرات محصولات تولیدی موقعیت ویژه‌ای را برای گسترش روزافزون این بخش فراهم ساخته و به یکی از مهمترین مراکز صنعتی کشور تبدیل شده است.

این مسوول نمایشگاهی اضافه کرد: ارایه توانمندی‌ها و معرفی کالا و خدمات جدید مشارکت کنندگان، سنجش توان رقابتی مشارکت‌کنندگان، افزایش میزان تبلیغات در سطح عمومی، تحقق بازار و بازاریابی، آشنایی متخصصان و علاقه‌مندان با تکنولوژی‌های روز این حوزه و آشنایی با آخرین دستاوردهای صنعتی کشور از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه است.

حاجی محمدی با اشاره به برگزاری نشست‌های B۲B  در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، گفت: ۶۳ مشارکت کننده از استان‌های تهران، قزوین، اصفهان و مرکزی تولیدات و محصولات خود را در ایام برگزاری نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین یادآور شد: ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت همزمان با نخستین نمایشگاه ماشین‌آلات ساخت و تولید ابزارآلات و تجهیزات کارگاهی در مدت برگزاری از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در  محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، روبروی دانشگاه بین المللی امام (ره) جهت بازدید علاقه‌مندان و مردم دایر خواهد بود .

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها