قیمت خودرو با کارشناسی‌های اشتباه افزایش یافت | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

قیمت خودرو با کارشناسی‌های اشتباه افزایش یافت

 • پنجشنبه 14 فروردین 1399 22:42
 • شناسه 42493
قیمت خودرو با کارشناسی‌های اشتباه افزایش یافت

رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: در حال حاضر بازار روند نزولی دارد، اما عده‌ای هستند که تمایلی ندارند این روند ادامه داشته باشد و افکار عمومی را به سمت افزایش قیمت هدایت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا عباس تابش رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان درباره طرح کنترلی این سازمان برای قیمت خودرو در بازار اظهار کرد: در شرایط فعلی که به لطف خدا قیمت‌ها روند نزولی به خود گرفته و خبری از افزایش قیمت نیست؛ موضوعی که هفته گذشته درباره این موضوع مطرح شد مربوط به مصوبه هیئت دولت می‌شود.

او گفت: در شرایط فعلی تمام توان دولت برای ویروس کرونا بسیج شده و کم‌تر به موضوعات دیگر پیداخته می‌شود؛ منظور ما بررسی نشدن و کم‌کاری نیست بلکه تمرکز و انرژی کصور بر روی ماجرای ویروس کرونا متمرکز شده است.

تابش درباره پیش بینی برخی کارشناسان مبنی بر افزایش قیمت مجدد در بازار خودرو تصریح کرد: در حال حاضر بازار روند نزولی دارد، اما عده‌ای هستند که تمایلی ندارند این روند ادامه داشته باشد و افکار عمومی را به سمت افزایش قیمت هدایت کنند؛ بسیاری از این تحلیل‌ها به جای کمک کردن برای ما مشکل ساز می‌شود.

رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان ادامه داد: ما از مصوبه دولت به دنبال دستیابی به روند قیمتی نزولی بودیم که به لطف خدا هم‌اکنون به ان دست پیدا کرده‌ایم، وقتی شرایط مطلوب است و بازار روند نزولی دارد، نباید آن را تغییر داد.

او با تاکید بر این که طرح این سازمان برای کنترل قیمت بازار روند نهایی خود را طی میکند تاکید کرد: نگرانی‌های و کارشناسی‌های اشتباه بازار را به هم ریخته و مشکل ساز می‌شود؛ نگرانی‌هایی که بعضا حتی مبنای کارشناسی هم ندارند و باید به این موضوع توجه شود.

تابش تصریح کرد: تا زمانی که این روند نزولی در بازار ادامه پیدا کند به آن ورود نخواهیم کرد؛ بازار نزولی نیازی به ساز و کار ندارد؛ اگر تغییری در بازار اتفاق افتاد به ان ورود خواهیم کرد و سناریویی که طراحی شده را رونمایی خواهیم کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • پشت صحنه برنامه چشم انداز، معرفی بخش مخاطبان سایت

  گفتانه

  پشت صحنه برنامه چشم انداز، معرفی بخش مخاطبان سایت (7)

  پشت صحنه برنامه چشم انداز اقتصاد، پیام تصویری مهرافزار، مدیریت پارچه سرای ایلکار، پیام صوتی مخاطب، معرفی بخش مخاطبان سایت و... بخشهای برنامه این هفته را تشکیل می دهند.

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (529)

  کشت پنبه در کشور، بررسی نقل و انتقالات صوری در مسکن مهر پردیس، چالش های زنبورداران کشور، اخبار اقتصادی روز: شاخص بورس دوباره به زیر یک میلیون برگشت، پنجمین نفتکش ایرانی امروز وارد آبهای ونزوئلا می‌شود تحریریه اقتصاد ساعت 16 یک شنبه 11 خرداد

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (528)

  کشت پنبه در کشور، آخرین اخبار پلیس امنیت اقتصادی، ارزش روز سهام عدالت، ، اخبار اقتصادی روز: فروش یکجای 30 درصد از سهام عدالت، پرداخت 15 هزار میلیارد ریال تسهیلات جدید اشتغال پایدار و ... تحریریه اقتصاد ساعت 12یک شنبه 11 خرداد

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (527)

  ارزش به روز سهام عدالت، تعیین تکلیف دستمزد کارگران، اخبار اقتصادی روز: تولید بیش از 16 هزار خودرو در پارس‌خودرو، قیمت واقعی هر کیلو تخم مرغ 11 هزار تومان، سهام عدالت به‌صورت آنلاین قابل فروش نیست، اتصال ریلی ایران به افغانستان در سال جاری و.... تحریریه اقتصاد ساعت 10 یک شنبه 11 خرداد

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (526)

  ارزش به روز سهام عدالت، راه اندازی پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار، تعیین تکلیف دستمزد کارگران و اخبار اقتصادی روز/ تحریریه اقتصاد ساعت 16 شنبه 10 خرداد

آخرین خبرها