قیمت محصولات مدیران خودرو هم اوج گرفت | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

قیمت محصولات مدیران خودرو هم اوج گرفت

  • سه شنبه 01 مهر 1399 14:26
  • شناسه 45772
قیمت محصولات مدیران خودرو هم اوج گرفت

  شرکت مدیران خودرو در جدیدترین فهرست قیمتی محصولات خود که برای فصل پاییز منتشر کرده است، قیمت محصولات خود را از 63 تا170 میلیون تومان افزایش داد.

 در حالیکه قرار است بر اساس مصوبه شورای رقابت، قیمت خودروها هر سه ماه یک‌بار و ابتدای هر فصل به روز شوند، شرکت مدیران‌ خودرو در آخرین روزهای شهریور، لیست قیمتی محصولات خود را برای فصل پاییز منتشر کرد ,که نشان دهنده افزایش قیمت‌ از ۶۳ میلیون و ۹۰۰ تا ۱۷۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.
در حالیکه آخرین لیست تغییر قیمت‌ محصولات شرکت مدیران‌ خودرو مربوط به تیر ماه بود، براساس مصوبه شورای رقابت به خودرو سازان اجازه داده شد که هر سه ماه یک بار, براساس قیمت تمام شده محصولات و اعمال سود، قیمت جدید خودروها را بروز کنند و در چند روز اخیر نیز شرکت مدیران خودرو قیمت محصولات MVM و چری را اعلام کرده است.
 مقایسه قیمت‌ها نشان می‌دهد که محصولات MVM‌ از ۶۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تا ۱۴۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و محصولات چری از ۱۰۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تا ۱۷۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان مشمول افزایش قیمت شده‌اند, که حکایت از افزایش ۲۳ تا ۲۷ درصدی در گروه محصولات MVM و افزایش ۲۵ و ۲۶ درصدی در محصولات گروه چری دارد. 
 بر اساس این گزارش، شرکت صنایع خودروسازی مدیران ، در آخرین بروز رسانی لیست قیمتهای خودرو، خودروی تیگو 7 تیپ IE با تحویل 45 روزه 8 میلیارد و 103 میلیون ریال، تیگو 5 اکسلنت تیپ IE ، 6 میلیارد و 415 میلیون ریال، آریزو 6 اکسلنت 6 میلیارد و 973 میلیون ریال و آریزو 5 تیپ MT ، 4 میلیارد و 38 میلیون ریال قیمت گذاری شده اند. br/ همچنین خودروی X55 اتومات اکسلنت اسپرت با تحویل 45 روزه 6 میلیارد و 870 میلیون ریال، X33 اتومات اسپرت 4 میلیارد و 583 میلیون ریال ، ام وی ام 315 اتومات 3 میلیارد و 628 میلیون ریال و ام وی ام 315 دنده ای اکسلنت اسپرت دو میلیارد و 650 میلیون ریال قیمت گذاری شده اند.

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها