قطعه سازان داخلی بر محدودیت های تحریم غلبه کردند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

قطعه سازان داخلی بر محدودیت های تحریم غلبه کردند

 • یکشنبه 05 بهمن 1399 23:08
 • شناسه 49656
قطعه سازان داخلی بر محدودیت های تحریم غلبه کردند

مدیرعامل شرکت بهمن موتور گفت: قطعه سازان در حال غلبه بر محدودیت‌های تحریمی هستند و اثرات تحریم بر صنعت خودروسازی و قطعه سازی هر روز کمتر می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، محمد ضرابیان افزود: سازندگان داخلی در حال فائق آمدن بر شرایط بدعهدی شرکای خارجی و تبعات تحریم‌ها هستند و اکنون با شرایطی که در صنعت خودروسازی و قطعه‌سازی مهیا شده، نشان می‌دهد دشمنان در دستیابی به هدف خود در ضربه زدن به مجموعه خودروسازی و اقتصاد کشور موفق نشده اند.

وی با اشاره به آغاز بکار نمایشگاه داخلی سازی قطعات خودرو دو محصول جدید گروه بهمن (فیدیلیتی و دیگنیتی) گفت: امیدواریم بتوانیم از زنجیره تامین داخل کشور بهره ببریم و قطعه سازان داخلی بتوانند همه قطعات ارائه شده در این نمایشگاه را تولید کنند تا بتوانبیم از آن در خط تولید استفاده کنیم.

ضرابیان ادامه داد: همه قطعات دو خودروی یاد شده حتی قطعات با فناوری بالا از جمله موتور، صندلی، چراغ‌های ال‌ای دی و قطعات تریم می‌تواند از محل تولید داخلی تامین شود و هیچ محدودیتی در این باره نداریم.

ضرابیان گفت: برای محصول فیدیلیتی برنامه ریزی کردیم تا در یک سال و نیم آینده بتوانیم به ۵۰ درصد ساخت داخل برسیم یعنی در یک سال و نیم آینده کارگاه پرس اندازی را راه اندازی خواهیم کرد تا بتوانیم قطعات پرسی بدنه را در داخل تولید کنیم ضمن اینکه حجم سرمایه‌گذاری روی بدنه و ساخت قطعات بدنه این نوید را برای زنجیره ساخت داخل خواهد داشت که کار ادامه دار و تیراژ محصول زیاد و اقتصادی خواهد بود.

وی افزود: محصول دیگنیتی را نیز در یک سال و نیم آینده تا ۳۰ درصد داخلی سازی خواهیم کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • صنایع غذایی هپتینا

  دشت اول

  صنایع غذایی هپتینا (10)

  خانم شیما سادات ترابی ساکن رفسنجان از نوجوانی به کارآفرینی و امور خیریه علاقمند بود . او کارگاه تولید کیک و کلمپه را در کشکوییه رفسنجان دایر کرده و حدود 15 نفر از ناشنوایان را به کار گرفته است .

 • تولید نگین گوهر درخشان

  دشت اول

  تولید نگین گوهر درخشان (11)

  خانم مریم علیپور اولین نفری بود که تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی را از سال 1389 در شهرستان شهربابک شروع کرد . او صاحب شرکت تعاونی گوهر درخشان است و مربی چیره دستی نیز در این زمینه به شمار می آید . آدرس : کرمان ، رفسنجان ، خیابان شهدا ، شهدای 3 تلفن : 09137063798

 • تحریریه تولید

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه تولید (1185)

  تولید تلویزیون با 44 درصد افزایش، ساخت گیربکس 6 سرعته برای نخستین بار در کشور، کاهش شمار فرش بافان در اصفهان وجدیدترین اخبار تولید و اقتصادی تحریریه تولید ساعت 12 یکشنبه 10 اسفند

 • تحریریه تولید

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه تولید (1184)

  ارتباط تصویری با آقای لطیفی سخنگوی گمرک، گزارش رمزارزها یا کریپتوکارنسی، ساخت گیربکس 6 سرعته تحریریه تولید ساعت 10 یکشنبه 10 اسفند

 • صنایع مسی دینا تولید کننده انواع ظروف مسی دست ساز

  دشت اول

  صنایع مسی دینا تولید کننده انواع ظروف مسی دست ساز (1)

  هادی اشرف برای فروش و عرضه تولیدات خود نام و نشان تجاری مس دینا را برگزید و هم اکنون عنوان دار تولید کننده ظروف دست ساز مسی است .

آخرین خبرها