تولید کارخانه لنت ترمز چنس و دل دو برابر خواهد شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید کارخانه لنت ترمز چنس و دل دو برابر خواهد شد

  • شنبه 28 فروردین 1400 18:39
  • شناسه 62319
تولید کارخانه لنت ترمز چنس و دل دو برابر خواهد شد

مدیر عامل کارخانه تولید لنت ترمز چنس و دل گفت: در حال برنامه ریزی برای صادرات محصول دل پلاس به کشورهای همسایه هستیم، ما در محصولاتمان از مواد درجه یک استفاده می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، ملک مدیر عامل کارخانه تولید لنت ترمز چنس و دل طی گفتگوی زنده تلویزیونی اظهار کرد : کارخانه ما در راستای حمایت از کالای ایرانی با کیفیت عالی و قیمت مناسب در صحنه تولید ایران در حال فعالیت است.

 وی با اشاره به اینکه محصولات ما شامل انواع لنتهای خودرو است گفت:  محصولات  ما مزین به مهر استاندارد ایران و دارای گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ است.

ملک با اشاره به اینکه  لنت ترمز یکی از قطعات اصلی ماشین است که با کیفیت بالا  تولید می‌شود عنوان کرد:  ما عمدتاً از قطعات ایرانی با بهترین کیفیت و متریال استفاده می کنیم.

وی با اشاره به سه برند دل پلاس، چنس و دل افزود:  در سال ۱۴۰۰ محصول دل پلاس به کشورهای همسایه صادر خواهد شد ،همچنین  محصول دل در داخل کشور پخش می‌شود به طوری  که ۷۰ نماینده در سراسر ایران در حال پخش و توزیع  هستند.

 مدیرعامل کارخانه توسعه لنت ترمز چنس و دل ادامه داد: تولید کارخانه  ما در سال ۱۴۰۰ به دو برابر خواهد رسید این در حالی است که در سال گذشته با مشکلات تورم و تولید روبرو بودیم، انشاءالله در سال جاری تولیدات ما به ۵۰ هزار دست ارتقا پیدا خواهد کرد.

ملک با اشاره به اینکه مواد اولیه را مستقیماً از پتروشیمی‌ها دریافت می‌کنیم عنوان کرد: در حال برنامه ریزی برای صادرات محصول دل پلاس به کشورهای همسایه هستیم، مادر محصولاتمان از مواد درجه یک استفاده می‌کنیم.

وی عنوان کرد: نوسان قیمت بازار را بیمار می‌کند، این نوسان از افزایش تولید و پیشرفت کار جلوگیری می کند ،مشتریان محترم می توانند به شماره 65255620 و یا 66289767 تماس بگیرند و یا به سایتwww.lentdel.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها