ششمین نمایشگاه لوله و اتصالات تهران در شهر آفتاب برپا می شود | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

ششمین نمایشگاه لوله و اتصالات تهران در شهر آفتاب برپا می شود

  • چهارشنبه 17 خرداد 1396 02:08
  • شناسه 587
ششمین نمایشگاه لوله و اتصالات تهران در شهر آفتاب برپا می شود

شهر نمایشگاهی آفتاب(شهر آفتاب) میزبان ششمین نمایشگاه لوله(فولادی، پلیمری و ...) و اتصالات، ماشین آلات و صنایع وابسته، پمپ و فیلتر از 13 تا 16 تیرماه امسال خواهد بود.

به گزارشن ایران کالا، این نمایشگاه به همت شرکت توسعه تجارت راه ابریشم و سندیکای تولید کنندگان لوله و پروفیل  فولادی برپا خواهد شد بطوریکه در روز دوم(١٥ تیرماه) و در حاشیه نمایشگاه، مجمع عمومی سندیکا و هم اندیشی مدیران صنایع بزرگ این حوزه برگزار می شود.

براساس این گزارش، مقامات دولتی و مسؤول و هیات های بازدیدکننده فعال و متخصص از کشورهای عمان، عراق، افغانستان، پاکستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ترکمنستان و ... به همراه انبوه سازان، شهرداران، استانداران، سازندگان و پیمانکاران راه و شهرسازی از سراسر ایران برای بازدید وعقد قرارداد به ششمین نمایشگاه لوله و اتصالات دعوت شده اند.

همچنین براساس هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده به منظور جذب بازدید کننده متخصص و برنامه ریزی هدفمند برای عقد قردادهای خرید و تامین نیاز پروژه های در حال ساخت و  توسعه و تجهیز  پروژه های ساختمانی  و عمرانی ایران از جمله شهر جدید پرند از سوی مسؤولان برگزاری صورت گرفته است.

یاد آور می شود مشارکت کنندگان خارجی از کشورهای ترکیه، چین و هند نیز حضور پر رنگی در ششمین نمایشگاه لوله و اتصالات تهران خواهند داشت.

علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ششمین نمایشگاه لوله (فولادی، پلیمری و ...) و اتصالات، ماشین آلات و صنایع وابسته، پمپ و فیلتر می توانند به نشانی www.tt-raheabrisham.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ا

مطالب بیشتر از «صنعت و معدن»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

  • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

    پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

    یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها