موافقت کمیسیون صنایع با کلیات طرح الزام صدا وسیما به برنامه‌سازی درخصوص اقتصاد مقاومتی

 • یکشنبه 17 دی 1396 17:50
 • شناسه 13698
موافقت کمیسیون صنایع با کلیات طرح الزام صدا وسیما به برنامه‌سازی درخصوص اقتصاد مقاومتی

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از موافقت این کمیسیون با کلیات طرح الزام صداوسیما به برنامه‌سازی درخصوص اقتصاد مقاومتی و لایحه کمک به ساماندهی پسماندهای عادی خبر داد.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از ایرنا، سیدجواد حسینی‌کیا در تشریح نشست امروز- یکشنبه- کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت، نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی دو مصوبه داشته است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد، یکی از دستور کارها، بررسی طرح الزام سازمان صدا و سیما به همکاری درخصوص اقتصاد مقاومتی بود که مقرر شد این سازمان بخشی از برنامه‌های خود را به این امر اختصاص دهد؛ کلیات این طرح به تصویب رسید و تصمیم‌گیری درباره جزئیات مبنی بر اینکه 30درصد برنامه‌ها به این موضوع اختصاص یابد، به بررسی بیشتر موکول شد.
 نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد، همچنین کلیات لایحه کمک به ساماندهی پسماندهای عادی با اولویت استان های ساحلی در نشست عصر امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصویب شد.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «علمی و پژوهشی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • شگرد جدید معامله گران در بازار دلار و سکه

  شگرد جدید معامله گران در بازار دلار و سکه

  با نگاهی به پایگاه های اینترنتی معتبر ارز و سکه میتوان مشاهده کرد که در ابتدای هر روز قیمتهای سکه طلا و ارز سیر نزولی پیدا میکنند و در انتهای روز دوباره رشد صعودی خود را از سر می گیرند.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها