٢٩ هزار واحد مسکونی تعمیری و احداثی برآورد خسارت شدند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

٢٩ هزار واحد مسکونی تعمیری و احداثی برآورد خسارت شدند

 • پنجشنبه 15 فروردین 1398 00:44
 • شناسه 38010
٢٩ هزار واحد مسکونی تعمیری و احداثی برآورد خسارت شدند

رئیس بنیاد مسکن کشور گفت: ٢٩ هزار واحد مسکونی تعمیری و احداثی برآورد خسارت شدند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، علیرضا تابش، رئیس بنیاد مسکن کشور اظهار کرد: با تمام امکانات در شهرستان پلدخترمستقر شدیم.

وی ادامه داد: بنیاد مسکن همدان در شهرستان دورود، مرکزی در چگنی و قزوین در نورآباد مستقر بوده و با تمام امکانات، تجهیزات و ماشین آلات مشغول به کار هستند.

تابش بیان کرد: تیم‌های مجرب خانه به خانه ارزیابی‌ها را انجام و پرونده تشکیل می‌دهند و در تلاش هستند تا میزان خسارات برآورد شود.

وی با بیان این که بر اساس مصوبه دولت بناست به ٢٣هزار واحد معیشتی پرداخت خسارت خواهیم داشت، عنوان کرد: تاکنون ٢٩هزار واحد مسکونی تعمیری و احداثی برآورد خسارت شدند تا پرداخت کنیم.

رئیس بنیاد مسکن کشور با بیان این که مردم نگرانی نداشته باشند و ما هر نوع خسارتی را پرداخت خواهیم کرد، یادآور شد: به خسارت‌دیدگان ۱۵ میلیون تومان وام و ۵ میلیون تومان وام بلاعوض پرداخت می‌شود.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «عمران و راهسازی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها