بارکد بررسی میکند: تولید تجهیزات شبکه های کامپیوتری در شرکت های ایرانی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد بررسی میکند: تولید تجهیزات شبکه های کامپیوتری در شرکت های ایرانی

  • شنبه 16 شهریور 1398 15:14
  • شناسه 39436
بارکد بررسی میکند: تولید تجهیزات شبکه های کامپیوتری در شرکت های ایرانی

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» جایگاه کشورمان در تولید تجهیزات شبکه های کامپیوتری بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه که ساعت 19 شنبه 16 شهریور، به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش می شود، مسعود شنتیانی (رئیس هیات مدیره اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی) در استودیو حضور یافته و به همراه مجری برنامه وضعیت ایران در تولید تجهیزات شبکه را بررسی خواهند کرد.

علیرضا دادفر( رئیس هیئت مدیره شرکت پاوان الکترونیک ایرانیان) و فرهاد زواره ای (مدیر عامل شرکت آژیرسازان ایران) نیز به صورت تلفنی در این برنامه مشارکت خواهند کرد.

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «فناوری اطلاعات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها