دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو با حضور ۲۰۰ شرکت برگزار می‌شود | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو با حضور ۲۰۰ شرکت برگزار می‌شود

  • چهارشنبه 17 مهر 1398 12:02
  • شناسه 39755
دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو با حضور ۲۰۰ شرکت برگزار می‌شود

دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو از ۱۸ تا ۲۱ مهرماه با حضور ۲۰۰ شرکت و نهاد با هدف صنعتی‌سازی و تجاری‌سازی محصولات نانو در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  به نقل از ایرنا، سعید سرکار دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در نشست خبری دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو در خصوص برپایی این دوره از نمایشگاه گفت: این دوره از نمایشگاه نسبت به سال گذشته با توجه به استقبال خوب شرکت‌های تولیدی در حوزه نانو تکنولوژی، ۵۰ درصد افزایش فضای فیزیکی داشته است.

وی بیان کرد: در این دوره از نمایشگاه ۲۰۰ شرکت و نهاد حضور فعال خواهند داشت، همچنین از کشورهای ترکیه، اتیوپی، عراق، افغانستان، آفریقا، آذربایجان، اندونزی و کشورهای حوزه سی آی اس از این نمایشگاه بازدید خواهند داشت. حضور کشورهای خارجی می‌تواند زمینه‌ای برای ارتباط ایران با سایر کشورها به واسطه محصولات نانو باشد.

سرکار افزود: در این نمایشگاه در بخش پروتوتایپ تا محصول ۱۸  پروتوتایپ و ۵ محصول فناوری نانو به نمایش گذاشته خواهد شد، همچنین برای نخستین بار بخش استیج - نانو گپ در این دوره از نمایشگاه برپا می‌شود. در این بخش فرصت‌های صادراتی فناوری نانو به کشورهای عراق، اندونزی، هند، ترکیه، سوریه، چین و عمان اعلام خواهد شد. همچنین ۲۲ نیاز فناورانه صنایع پلیمر، کامپوزیت، رنگ و رزین و نیز نیازهای فناورانه شرکت ملی نفت در قالب پوستر و نشست معرفی خواهد شد.

وی یادآور شد: شرکت‌های صنعتی و شبکه تبادل فناوری، بخش توسعه فناوری، برنامه‌های تخصصی B۲B، تورهای دانشجویی و دانش‌آموزی، کارگاه‌های آموزشی، حضور دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها از دیگر بخش‌های این دوره از نمایشگاه به شمار می‌روند.

دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو افزود: در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو جشن تدوین صدمین استاندارد فناوری نانو در اولین روز نمایشگاه برگزار می‌شود، همچنین برترین محققان و مؤسسات پژوهشی فناوری نانو در سومین روز معرفی و تقدیر می‌شوند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «فناوری اطلاعات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها