رشد زنجیره ای محصولات ایران کیش در سال ۹۸ | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

رشد زنجیره ای محصولات ایران کیش در سال ۹۸

 • جمعه 08 آذر 1398 00:46
 • شناسه 40301
رشد زنجیره ای محصولات ایران کیش در سال ۹۸

ایران کیش به دنبال ایجاد یک تراکنش امن با هدف ارائه سرویس مطلوب به مشتری تلاش داشته تا در راستای تعامل بیشتر با شبکه پرداخت، محصولات متنوع تری را البته با کیفیت بهتر ارائه دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  به نقل از خبرگزاری مهر، شبکه پرداخت اجزای مختلفی دارد، اگر سوییچ شتاب و شاپرک را کناربگذاریم، بانک پذیرنده بانک صادرکننده کارت و خود پذیرنده و دارنده کارت اجزای این شبکه پرداخت هستند دراین میان ایران کیش میباست سعی کند تا با ایجاد فضایی مناسب بازوهای مختلف این شبکه هر کدام وظایف خود را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانند.

ازهمین رو این شرکت یکی از موارد قابل اهمیت را دراین می داند تا محصولات و خدماتش هرگز به صورت جزایر جداافتاده‌ای از یکدیگر نباشد، بلکه تمامی آنان در ارتباط با یکدیگر عمل کنند و البته در کنار هم توسعه یابند چیزی شبیه به یک زنجیره.  درادامه نگاهی کوتاه به این زنجیره به هم پیوسته ایران کیشی خواهیم داشت.

*پات 

اپلیکیشن پات، یکی از کلیدی ترین محصولات این زنجیره است، نرم افزار پرداختی که تلاش داشته تا در طول مدت فعالیت خود هر ماه یک یا چند قابلیت جدید به خود اضافه کند، سامانه پرداخت موبایلی پات منظومه ای از خدمات مالی، رفاهی و ... را به صورت امن، سریع و ساده به همراهان خود ارائه میدهد،  در کنار این از برخی مزایایی بهره مند است که در سایر اپلیکیشن هاکمتر می بینیم. نرم افزار پات خیلی فراتر از پرداخت قبوض و شارژ و ... درطول دوسال اخیر رشد داشته است. این نرم افزار به عنوان نخستین نرم افزار چند زبانه پرداخت که قابل استفاده برای روشندلان به صورت شنیداری نیز هست، یکی از محصولاتی است که ایران کیش امسال به طور ویژه به آن توجه داشت.

*درگاه پرداخت اینترنتی 

ایران کیش موفق شده تا در ماه های گذشته رشد چشمگیر و فراتر از انتظاری در درگاه های پرداخت اینترنت داشته باشد. درگاه پرداخت اینترنتی ایران کیش در سال جدید تراکنش های مالی مطلوب تر و گسترده تری برای وب سایت ها، فروشگاه های اینترنتی و سایر پایگاه های تجارت الکترونیکی فراهم کرده است و بناست تا موارد بیشتری را نیز تحت پوشش خود قراردهد. افزایش پنج برابری تراکنش ها در درگاه های اینترنتی این شرکت بیانگر موفقیت ایران کیش دراین حوزه طی سال جاری  است.

*صندوق فروشگاهی (هایپرپات)

از سویی دیگر هایپرپات، یا صندوق فروشگاهی ایران کیش نیز جزو ابزارهایی است که این شرکت آن را در سال ۹۸ فراموش نکرده است. صندوق فروشگاهی یا هایپرپات اطلاعات خرید، فروش و سایر هزینه‌ های یک واحد شغلی را به صورت مکانیزه ثبت و محاسبه کرده و در خاتمه برای مشتریان خود براساس خرید انجام شده امکان صدور فاکتور به همراه جزئیات را فراهم می کند، همچنین هایپرپات به جهت مدیریت و تسریع در امور از بارکدخوان و چاپگر صورتحساب نیز استفاده می کند، این روش شیوه ای نوین در مدیریت هزینه های یک کسب و کار می باشد که با پیشرفت تکنولوژی در همه جای دنیا فراگیر شده است.

مزیت توسعه روش های نوین استفاده از هایپرپات به عنوان مکمل پاپانه های فروش (pos) برای مشتریان زمینه های لازم در مواردی از جمله : سرعت کار، کاهش خطا، مدیریت مالی، استفاده بهینه از منابع و ... را مهیا کرده است. یکی دیگر از مهمترین مزایای هایپرپات واگذارنمودن رایگان این ابزار به عنوان تجهیزاتی ماندگار و گران قیمت به پذیرندگان منتخب است. در فروش صندوق های فروشگاهی در حال حاضر این شرکت بازارهای هدف خاصی را مدنظر قرارداده و تا پایان امسال عرضه چند هزار از آن در دستورکار است.  

*هم پات 

M-POS یا هم پات نسخه کارتخوان فروشگاهی ایران کیش است که از طریق اتصال به موبایل یا تبلت و ... امکان انجام تراکنش بانکی ایجاد می شود. استفاده ازاین مدل کارتخوان، برای اشخاصی که دارای مشاغل سیارهستند، کاربرد عملیاتی بیشتری دارد چرا که حمل و نقل این دستگاه به راحتی انجام می شود.

پایانه های M-POS هزینه ای به مراتب ارزانتر از پایانه های موجود دارند، کاهش‌ در هزینه های مربوط به رسید تراکنش(با حذف رسید کاغذی) و افزایش سرعت انجام تراکنش با استفاده از بستر دیتای سیم کارت از ویژگی های این محصول است.  در عین حال که امکان ارسال رسید توسط پیامک و یا ایمیل نیز از طریق آن ها وجود دارد. ویژگی های هم پات، باعث شده تا این محصول نیز با استقبال خوبی از سوی مخاطبان در سال ۹۸ روبه روشود.

*Pin pad

پین پد ابزاری برای جلوگیری از پژواک (بلند اعلام کردن) رمز که به صورت یکپارچه و متمرکز در یک دستگاه ارائه شده، بارکد، کارتخوان بانکی، چاپگر رسید پرداخت و ... را نیز در خود می تواند داشته باشد. محصولی که  به صورت رایگان در اختیار پذیرندگان قرار گرفت. پین پد ابزاری است که مانع جلوگیری از تعویض کارتخوان های قدیمی نیز شد. پذیرندگان طی ماه های گذشته استفاده از پین پد را به عنوان راهکار مناسبی برای امنیت مشتری و البته سرعت دانسته اند .

*دستگاه های کارتخوان 

دستگاه های کارتخوان ایران کیش اما همچنان به عنوان یکی از بزرگترینها و برترین های این شرکت هستند. ایران کیش همواره  از لحاظ تعداد پایانه های فروش در میان سایر شرکت های پرداخت دست برتری دارد. این شرکت یکی از سردمداران، پرداخت الکترونیکی در حوزه دستگاه های کارتخوان و pos بوده است و با ارتقا و بهبود دستگاه های خود یکی از بزرگترین های کشور در این عرصه باقی مانده.

ازهمین رو بی تردید این محصول به عنوان قدیمی ترین و البته پرتراکنش ترین محصولات ایران کیش در راستای این زنجیره مشغول به فعالیت است. هرچند سیاست این شرکت در سال جدید آن بوده است تا در کنار دستگاه های کارتخوان، حضور خود را در سایر محصولات خود از جمله پات و درگاه های اینترنتی گسترش دهد اما هیچ گاه ازاین محصول نیز غافل نشده است.

*مسیر آینده 

ایران کیش در پس تمامی این محصولات تلاش دارد تا با شناسایی نقش‌های کلیدی در شبکه پرداخت شرایطی را فراهم کند تا نتیجه آن ایجاد محیط تعاملی برای رشد و تعالی طرف‌های درگیر در پرداخت باشد. این شرکت درطی ماه های گذشته سعی کرده است تا این مهم را به صورت جدی تری انجام داده و به ثمر بنشاند. در همین راستا طی هفته های آتی گام های موثرتری را نیز دراین زمینه برخواهد داشت.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «فناوری اطلاعات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • نمایشگاه آسانسور:گروه مهندسی بازرگانی هیدرولیفت (سایت)

  نما و نمایشگاه

  نمایشگاه آسانسور:گروه مهندسی بازرگانی هیدرولیفت (سایت) (144)

  تولیدکننده آسانسورهای هیدرولیک و نیرو محرکه اصلی آسانسور و سایر متعلقات

 • شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان

  پیشران 9

  شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان (3)

  شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار، سال 1366 با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید نهاد. این شرکت اولین تولید کننده جوراب آنتی باکتریال در ایران می باشد که با استفاده از فناوری نانوذرات نقره، اقدام به تولید جوراب با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است.

 • نمایشگاه آسانسور:شرکت ایمن موتور فرش باف(سایت)
 • شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان

  پیشران 9

  شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان (3)

  شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار، سال 1366 با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید نهاد. مدیریت این شرکت طی سالهای متمادی با عبور از چالشهای متعدد، روز به روز به میزان تولید خود افزود و محصولات خود را علاوه بر جوراب، به دستکش و زیرپوش نیز گسترش داد. این شرکت اولین تولید کننده جوراب آنتی باکتریال در ایران می باشد که با استفاده از فناوری نانوذرات نقره، اقدام به تولید جوراب با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است.

 • موج بافی ( اصلاح تایتل )

  تعادل

  موج بافی ( اصلاح تایتل ) (1)

  موج بافی موج پارچه ایست دستبافت که از پشم گوسفند بافته می شود و از رنگهای متعدد و شاد برخوردار است. در قدیم از موج به عنوان رختخواب پیچ ، پتو ، پشتی ، رویه کرسی ، سجاده و گاه برای چادر عشایر استفاده می شده است. از موج در ماه های سرد به عنوان رو انداز و قدیمترها به عنوان پوشش تزئیینی روی کرسی ها می انداختند. نقوش تزئیینی موج دارای ویژگی های مشابهی است و در محدوده خاصی سیر می کند. طرح های موج که از اصالت و خصوصیات محلی و بومی برخوردار هستند عبارتند از پر طاووس ، چهارخانه، سیاه و سفید، تخت قرمز ، گل، کله کبکی ، شانه ، گنجیشک ، پروانه، بزکوهی ، درخت و ماهی ، ترنج و برگ بیدی.

آخرین خبرها

 • آبشار مارگون

  آبشار مارگون

  آبشار مارگون در روستای مارگون واقع شده است، این روستا از توابع روستای کمهر (Komehr) از شهرستان سپیدان (اردکان سابق) است. این آبشار یکی از بزرگترین و با شکوه‌ ترین آبشارهای ایران است که از نظر زیبائی، بزرگی و حجم آب خروجی با آبشار شوی لرستان رقابت می‌ کند.

 • منطقه حفاظت شده هلن

  منطقه حفاظت شده هلن

  «هلن» منطقه ای حفاظت شده در چهار محال و بختیاری است. این منطقه حفاظت شده هلن پوشیده از جنگل های بلوط است با مراتع زیبا و بکر که گونه های مختلف بلوط،گز،بادام،گون و زالزالک در آن دیده می شود.

 • تپه گیان

  تپه گیان

  شهر تاریخی و زیبای گیان است جایی که تمدن آن ریشه های عمیقی دارد. تپه گیان یکی از قدیمی ترین آثار تاریخی است که شهرت جهانی دارد و قبرستان تاریخی گبری در این تپه است .

 • سراب گاماسیاب

  سراب گاماسیاب

  سراب گاماسیاب یکی از گردشگاه زیبای اطراف نهاوند است که شامل مجموعه ای از چشمه ها ،غارها،دریاچه و کانال های انتقال آب است.سراب گاماسیاب پدیده بی نظیری است که در این ناحیه قرار گرفته است و بزرگ ترین چشمه ایران است.

 • آبگرم نوجین

  آبگرم نوجین

  ایران از لحاظ تاریخی و طبیعی جاذبه های شگفت انگیزی دارد. چشمه های آبگرم در تمام نقاط ایران بویژه در مناطق کوهستانی اهمیت درمانی و گردشگری ویژه ای دارند. در این میان نوجین در شهرستان فراشبند استان فارس دارای آبگرم شناخته شده ای است که اکنون با فراهم شدن شرایط گردشگری مناسب به تفرجگاه محبوب این بخش از ایران زمین تبدیل شده است.

 • منطقه شکار ممنوع خرمنکوه فسا

  منطقه شکار ممنوع خرمنکوه فسا

  شهر تاریخی فسا که در زمان پیشدادیان و کیانیان بنا شده است و در زمان هخامنشیان بنام پسا یا پسه خوانده می شد، در منطقه ای کوهستانی از استان فارس واقع شده است. این شهرستان بدلیل کوهستانی بودن، دارای حیات وحش و طبیعتی منحصربفرد است که در این میان می توان به منطقه شکار ممنوع خرمن کوه اشاره کرد. خرمنکوه در شمال شهر فسا قرار دارد و مرتفع ترین نقطه این شهرستان محسوب می شود

 • سر آسیاب قیر و کارزین

  سر آسیاب قیر و کارزین

  با فرا رسیدن اسفند ماه که بشارت دهنده نوروز است، خانواده های ایرانی برای رسیدن بهار خود را آماده می کنند. در مناطق گرمسیر ایران طبیعت گردی در این ماه آغاز می شود. یکی از مکان های زیبا برای تفریح و گذراندن لحظات خوش و لذت بخش، چشمه زلال و طبیعت دیدنی «سرآسیاب» در قیرو کارزین است. این چشمه طبیعی در ورودی شهر قیر و در کنار تپه شهدای گمنام این شهر واقع شده است. سرسبزی و طبیعت دل انگیز اطراف این چشمه مانند مخملی سبز در میان دشت های قیروکارزین خودنمایی می کند.

 • رشد ۳.۹ درصدی تولید یخچال و فریزر تا پایان آذرماه

  رشد ۳.۹ درصدی تولید یخچال و فریزر تا پایان آذرماه

  بررسی آمارهای رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تولید ۸۴۸ هزار و ۳۰۰ دستگاه یخچال و فریزر از ابتدای امسال تا پایان آذرماه و رشد ۳.۹ درصدی آن در مقایسه با مدت مشابه پارسال است.

 • قهرود

  قهرود

  قهرود روستای سرسبز و زیبا با جاذبه های فراوان تاریخی و گردشگری است که فصل بهار آن ،فصل گلابگیری است و بسیار دیدنی و جذاب است.سد قهرود و دو حمام تاریخی آن از شگفتیهای مهندسی ایرانی در سلسله صفویه می باشد که جاذبه گردشگری را در این منطقه افزایش داده است.

 • قزاآن

  قزاآن

  این روستا در منطقه کوهستانی و سردسیر واقع شده است . وجود دره پر درخت و خرم با رودهای جاری در آن جزو روستاهای مهم گردشگری اصفهان است. قالی بافی ،باغداری و کشاورزی از مشاغل این روستاست و کیفیت گل محمدی آن از مرغوب ترین گل و گلاب این منطقه است.

 • برزک

  برزک

  این شهر زیبا و بکر دارای باغ های متعدد و مختلف میوه و نیز باغ های گل محمدی است که گلاب گیری در این منطقه باعث جاذبه گردشگری و نیز چشمه سارهای فراوان و سفره های آب زیرزمینی و بناهای تاریخی به جا مانده از دوره سلجوقیان این منطقه را به بهشت کوچکی تبدیل کرده است.

 • تخفیفان و نت برگ پس از ادغام به ابهامات پاسخ دادند

  تخفیفان و نت برگ پس از ادغام به ابهامات پاسخ دادند

  نت برگ و تخفیفان، دو سرویس اصلی حوزه‌ی تخفیف گروهی کشور، طی نشستی به بیان مسائل مربوط‌به ادغام با یکدیگر پرداختند.

 • رکوردشکنی بورس تهران؛ بدون توقف!

  رکوردشکنی بورس تهران؛ بدون توقف!

  شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوباره رکوردشکنی کرده و با افزایش 6471 واحد روبرو شد.

 • حرکت به سوی تکمیل حلقه های مفقوده در صنعت / هدفگذاری افزایش صادرات به 15 کشور همسایه به48 میلیارد یورو تا پایان ۱۴۰۰

  حرکت به سوی تکمیل حلقه های مفقوده در صنعت / هدفگذاری افزایش صادرات به 15 کشور همسایه به48 میلیارد یورو تا پایان ۱۴۰۰

  سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت با تاکید بر ضرورت توجه به صنعت ساخت محور و دانش بنیان برای عبود از اقتصاد نفتی از هدفگذاری افزایش صادرات به 15 کشور همسایه به48 میلیارد یورو خبرداد.

 • کروز با تجهیزات های تک، نیاز خودروسازان به چراغ را تامین میکند

  کروز با تجهیزات های تک، نیاز خودروسازان به چراغ را تامین میکند

  چراغ خودرو یکی از اجزای مهم در خودرو به شمار می رود که نه تنها وظیفه تامین روشنایی را بر عهده دارد، بلکه نقش بسزایی در ایمنی و زیبایی‌آفرینی در خودرو را نیز ایفا می‌کند.

 • بازاریابی و تجارت هدف برگزاری نمایشگاه توانمندی های صادرات

  بازاریابی و تجارت هدف برگزاری نمایشگاه توانمندی های صادرات

  مدیر ستاد ایران اسکپو در گفت و گو با تحریریه اقتصاد با بیان اینکه ما سال گدشته 200 ملیون دلار قرارداد تجاری داشتیم گفت:هدف از برگزاری نمایشگاه توانمندیهای صادرات، بازاریابی و تجارت است.

 • دریاچه هفت برم

  دریاچه هفت برم

  هفت برم از چهار تالاب دائمی و سه تالاب فصلی تشکیل شده است. این منطقه سرسبز و خرم است که پوشش گیاهی متنوعی دارد و نیز به سبب مجموعه دریاچه هفت برم به دلیل دارا بودن شرایط زیستی از مناطق جذب پرندگان مهاجر به شمار می آید.

 • ایران رتبه چهارم جهان در تولید عسل را دارد

  ایران رتبه چهارم جهان در تولید عسل را دارد

  مدیر عامل اتحادیه سراسری زنبورداران ایران در گفتگو با برنامه تحریریه اتاق اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: ایران از نظر کلونی زنبور عسل و مقدار تولید عسل رتبه چهارم جهان را دارد.

 • هتل های ۳ ستاره و پایین تر از پرداخت مالیات معاف شدند

  هتل های ۳ ستاره و پایین تر از پرداخت مالیات معاف شدند

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند: خدمات اقامتی هتل‌های سه ستاره و پایین‌تر، مهمانپذیرها و سایر مراکز اقامتی دارای مجوز از وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی یا اتحادیه‌های ذی ربط از پرداخت عوارض و مالیات معاف می شوند.

 • صادرات محصولات غذایی ایران به کشورهایی اروپایی نشانگر استاندارد بودن آن است

  صادرات محصولات غذایی ایران به کشورهایی اروپایی نشانگر استاندارد بودن آن است

  مدیرکل فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو در گفتگو با برنامه تحریریه اتاق اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: صادرات محصولات غذایی ایران به کشورهایی اروپایی به معنای رعایت استانداردهای جهانی در تولید است.

 • یک میلیون و 178 هزار نفر سهام شرکت «ذوب روی اصفهان» خریدند

  یک میلیون و 178 هزار نفر سهام شرکت «ذوب روی اصفهان» خریدند

  امروز شاهد عرضه اولیه 10 درصدی سهام شرکت ذوب روی اصفهان در فرابورس ایران بودیم. در این بین به هر کد معاملاتی 51 سهم رسید.

 • فروش فوری و اقساطی 2 محصول ایران خودرو در پنج شنبه 10 بهمن

  فروش فوری و اقساطی 2 محصول ایران خودرو در پنج شنبه 10 بهمن

  ایران خودرو شرایط فروش اقساطی و فوری 2 خودروی خود ویژه 10 بهمن 98 را اعلام کرد.

 • نرم افزار هلیکس را با هدف کمک به ارتقاء سلامت جامعه تولید کردیم

  نرم افزار هلیکس را با هدف کمک به ارتقاء سلامت جامعه تولید کردیم

  بنیان‌گذار استارتاپ هلیکس در گفتگو با برنامه تحریریه اتاق اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: هدف ما از راه‌اندازی هلیکس این بود که خدمات سلامت را به ساده‌ترین شکل ممکن در اختیار کاربران نیز قرار دهیم.

 • بلاتکلیفی یارانه ۷۲ هزار تومانی

  بلاتکلیفی یارانه ۷۲ هزار تومانی

  شریعتمداری با بیان اینکه پرداخت یارانه ۷۲ هزار تومانی در برنامه‌های دولت نبوده، گفت که این موضوع را از زبان خبرنگاران می‌شنود!

 • تسهیل در روند واردات و صادرات با الکترونیکی شدن فرایند گمرک

  تسهیل در روند واردات و صادرات با الکترونیکی شدن فرایند گمرک

  سخنگوی گمرک در بیان عملکرد گمرک در یک سال گذشته گفت: یکی از دستاوردهای سازمان گمرک کنارگذاشتن فرایند کاغذ و حرکت به سمت الکترونیکی شدن است.

 • افتتاح ۲۷ طرح صنعت آب و برق و انرژی

  افتتاح ۲۷ طرح صنعت آب و برق و انرژی

  وزیر نیرو: امروز در استان تهران ۲۷ طرح از ۱۳۲ طرح مهم صنعت آب و برق کشور افتتاح شد.

 • مردم با اطمینان خاطر محصولات لبنی مصرف کنند/ لبنیات در رتبه ی اول صادرات

  مردم با اطمینان خاطر محصولات لبنی مصرف کنند/ لبنیات در رتبه ی اول صادرات

  مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران در گفت و گو با تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: مردم با خیال راحت از شیر و سایر محصولات لبنی استفاده کنند همه ی دقت های لازم برای تهیه محصولات لازم در مسیر تولید انجام می گیرد.

 • با مالیاتی که می‌دهیم و نمی‌دهیم چه‌کار می‌شود کرد؟

  با مالیاتی که می‌دهیم و نمی‌دهیم چه‌کار می‌شود کرد؟

  مالیات دادن یا ندادن، پرداخت درصدی کمتر یا بیشتر یا اساساً فرار از دادن مالیات، پدیده‌ای تازه و مختص ایران نیست. واضح است که آدم‌ها دوست دارند پول بیشتری دربیاورند و مالیات کمتری بپردازند! اما...

 • واگذاری ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو در ۳ ماه گذشته

  واگذاری ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو در ۳ ماه گذشته

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: این خودروساز در سه ماه گذشته بیش از ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو را به مردم تحویل داده است.

 • میزِ ساختِ داخلِ لوازم خانگی راه‌اندازی می‌شود

  میزِ ساختِ داخلِ لوازم خانگی راه‌اندازی می‌شود

  وزیر صمت با اشاره به افزایش تولید لوازم خانگی در سال ۹۸ گفت: میز ساخت داخل لوازم خانگی به‌زودی راه‌اندازی می‌شود.