افتتاح دفاتر جدید ایران کیش در تهران | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

افتتاح دفاتر جدید ایران کیش در تهران

  • پنجشنبه 27 شهریور 1399 13:49
  • شناسه 45647
 افتتاح دفاتر جدید ایران کیش در تهران

به منظور خدمت رسانی سریع‌تر و با کیفیت تر به مردم و پذیرندگان، دفاتر جدید شرکت کارت اعتباری ایران کیش در نواحی شرق، غرب، شمال و جنوب تهران افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا پیمان طبری مدیرعامل ایران کیش در مراسم افتتاحیه این دفاتر با بیان اینکه وسعت کار این شرکت به ویژه در تهران ضرورت ایجاد و بازگشایی این دفاتر را ایجاب می‌کرد گفت: امروز به جای تمرکز صرف در دفتر مرکزی با تقسیم کار بین نواحی تهران در انتظار پیشرفت و بهبود در ایران کیش هستیم. بدیهی است که این اقدام از سویی خدمت رسانی به مردم، مشتریان و پذیرندگان را بهتر و سریع‌تر کند و هم منجربه توسعه بازار و جذب مشتریان بیشتر برای ایران کیش شود.

 افتتاح دفاتر جدید ایران کیش در تهران

مدیر عامل ایران کیش همچنین با اشاره به رشد چهار پله‌ای ایران کیش در IPG و همینطور افزایش تراکنش دستگاه‌های پوز بیان کرد: این شرکت شایسته رشد سریع‌تر و بهتری است که مطمئناً با وجود این دفاتر چنین خواستی محقق خواهد شد.

وی گفت: ایران کیش به وجود پشتیبانانش افتخار و دغدغه‌های آنان را نیز درک می‌کند، امید داریم افتتاح این دفاتر بخشی از این دغدغه‌ها را حل کرده باشد.

طبری افزود: برای اپلیکیشن پات به زودی اخبار خوشی خواهیم شنید و مطمئن باشید این نرم افزار، جزو یکی از اپلیکیشن های برتر پرداخت خواهد شد.

دفاتر نواحی تهران

صمصام رحیمی معاون امور پذیرندگان ایران کیش هم درباره افتتاح دفاتر این شرکت در تهران گفت: تفکیک دفاتر تهران یک اتفاق بزرگ در مدیریت پایانه‌های فروشگاهی پایتخت بود و امیدواریم که نتایج خودش را در پایان سال جدید نشان دهد. در حال حاضر ما هشت منطقه را به عنوان مناطق اصلی هدفبندی کردیم. شمال، جنوب، غرب، شرق و مرکز در کنار سه ناحیه اطراف تهران که زیر نظر دفاتر اصلی مشغول به فعالیت خواهند شد، از این پس دفتر شمال ایران کیش در محدوده میرداماد، دفتر غرب در محدوده بلوار فردوس، دفتر شرق در محدوده پیروزی و دفتر جنوب در محدوده نازی آباد در کنار دفتر مرکزی که در میدان فردوسی است به خدمت رسانی می‌پردازند. ایران کیش سه ناحیه دیگر هم که در اطراف تهران هستند تأسیس کرده است که زیر مجموعه دفاتر اصلی ما هستند. این سه دفتر در ناحیه اسلامشهر، ناحیه ورامین و پیشوا و قرچک، ناحیه دماوند و پردیس دایر شده اند.

وی افزود: افتتاح این دفاتر نتایج مثبتی خواهد داشت و سطح خدمت رسانی ایران کیش به مشتریان را ارتقا خواهد داد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «فناوری اطلاعات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها