معرفی پویش ملی #ما_حمایت_میکنیم | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی پویش ملی #ما_حمایت_میکنیم

  • سه شنبه 09 آبان 1396 08:25
  • شناسه 11413
معرفی پویش ملی #ما_حمایت_میکنیم

شما هم با عضویت در این پویش ملی، به جمع میلیونی حامیان تولید ملی بپیوندید

معرفی پویش ملی #ما_حمایت_میکنیم 

شبکه تلویزیونی ایران کالا در راستای حمایت  از تولید ملی، پویش ملی #ما_حمایت_میکنیم رو راه اندازی کرده. از شما عزیزان به عنوان حامیان اصلی تولید ملی دعوت میکنیم که به این پویش بپیوندید.
برای این کار ما روشهای متنوعی رو براتون درنظر گرفتیم:

 

1) استفاده از شبکه های اجتماعی:
عکس و ویدئوی خودتون رو  با موضوع حمایت از تولید ملی در موقعیت‌های مختلف مثلا با یک محصول ایرانی در منزل، محل کار و یا در محل تولید محصول ایرانی از طریق آی دی @irkalatvadmin برای ما ارسال کنید.

 

2) مراجعه به سایت ایران کالا WWW.IKTV.IR: 
شما عزیزان با مراجعه به سایت اینترنتی شبکه ایران کالا به راحتی می تونید به عضویت این پویش در بیاید. به همین منظور به بخش پویش ملی ما حمایت می کنیم مراجعه کرده و اسم و مشخصات خودتون رو در اونجا ثبت کنید. در ادامه با قول و قرارهایی که به عنوان یک ایرانی با ما میگذارید و تصویری که از خودتون برای ما می فرستید به پویش ملی ما حمایت میکنیم می پیوندید. این عکس میتونه در موقعیت‌های مختلف مثلا با یک محصول ایرانی در منزل، محل کار و یا در محل تولید محصول ایرانی باشه. بعد از عضویت، تصویری که برای ما ارسال کردید به عنوان حامی تولید ملی در سایت شبکه قرار داده می شه و در برنامه ما حمایت می کنیم به عنوان حامیان جدید تولید ملی از شبکه ایران کالا پخش می شه.

 

3) استفاده از ربات @Irkala_Tvbot:
 شبکه ایران کالا یک راه خوب و سریع رو هم برای ارتباط با شما عزیزان از طریق ربات فراهم کرده.
با استفاده از این ربات میتونید ضمن ارسال پیام‌های صوتی و تصویری و اعلام نظر درخصوص برنامه‌های شبکه، به عضویت پویش ملی #ما_حمایت_میکنیم در بیایید.

فقط کافیه با مراجعه به این ربات و انتخاب گزینه درج هشتک بر روی تصویر به دو روش زیر، این کار رو انجام بدید:

  • استفاده از تصویر پروفایل: به صورت خودکار آخرین تصویر پروفایلتون رو دریافت می‌کنه و هشتک رو بر روی اون درج می‌کنه.
  • .ارسال تصویر: میتونید با دوربین گوشی در موقعیت‌های مختلف مثلا با یک محصول ایرانی در منزل، محل کار و یا در محل تولید محصول ایرانی از خودتون عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید.

 

منتظر چی هستید. همین الان از طریق یکی از این روشها تصاویر خودتون رو برای ما ارسال کنید. ما هم عکس و فیلم ارسالی شما عزیزان رو به عنوان حامیان تولید ملی در سایت شبکه قرار میدیم و در برنامه #ما_حمایت_میکنیم از شبکه ایران کالا پخش می‌کنیم.

مطالب بیشتر از «ما حمایت می کنیم»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها