آیین تجلیل از اعضاء پویش ملی ما حمایت میکنیم | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

آیین تجلیل از اعضاء پویش ملی ما حمایت میکنیم

  • پنجشنبه 10 آبان 1397 19:15
  • شناسه 34823
آیین تجلیل از اعضاء پویش ملی ما حمایت میکنیم

شبکه ایران کالا در مراسم افتتاحیه رسمی این شبکه تعدادی از چهره های عضو پویش ملی #ما_حمایت_می‌کنیم را مورد تقدیر قرار داد.

پیوش ملی #ما_حمایت_میکنیم به منظور جریان سازی و ایجاد اشتیاق در بین آحاد مردم ایران و حمایت حداکثری از تولید ملی راه اندازی گردیده و مورد استقبال چهره های مختلف فرهنگی، هنری، سیاسی و اقتصادی قرار گرفته است.

در این پویش که به همت واحد هماهنگی و ارتباطات شبکه ایران کالا راه اندازی گردیده است، سعی شده تا با همسو کردن مصرف کننده (با خرید کالای ایرانی) و تولید کننده (با تولید محصول با کیفیت و درخور شان ایرانیان) گامی هرچند کوچک در جهت دستیابی هدف نهایی همه ایرانیان که همان رشد کمی و کیفی محصولات ساخت ایران است برداشته شود.

در این پویش، چهره های مطرح مختلفی اعم از هنرمندان، بازیگران، سیاستمداران، صنعت گران با اعلام عضویت در این پویش ملی و انتشار تصویری از هشتگ #ما_حمایت_میکنیم، رسماً حمایت خود را از تولید ملی اعلام می‌نمایند.

از مهمترین اعضای این پویش می توان به داریوش ارجمند، پوران درخشنده، احمد نجفی، محمدرضا علیمردانی، محمد گلریز، عباس شیرخدا، حمید استیلی، محمدعلی چنگیز و... اشاره نمود.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «ما حمایت می کنیم»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها